x-kom hosting

Excel problem

Pekin
utworzono
utworzono

Witam  ,  ściągnąłem pewien plik który jest mi bardzo potrzebny ze strony mojej uczelni , tak to by było wszystko OK lecz gdy go otwieram widać  że jest problem
tzn.
komórki są źle porozmieszczane , w niektórych widać błąd #n/d! ogólnie nie nadaje się do niczego.
Jaki może być powód tego? Otwierałem go różnymi wersjami Excela oraz Excel Viewer wszędzie ten sam błąd, starałem się zaznaczyć opcje aby otwierał pliki utworzone w starszych wersjach excela. Napisałem meila do osoby odpowiedzialnej za ten plik okazało się że u tej osoby jest wszystko OK. Nie rozumiem dlaczego u mnie występuje ten problem

  • 4 tygodnie później...

przemusiek25
komentarz
komentarz

hmm... radził bym się tobie dowiedzieć w jakim Exelu ten plik był tworzony... bo mógł być na przykład stworzony w innym pakiecie biurowym na przykład LibreOffice lub OpenOffice

  • 2 miesiące później...
Pizdro
komentarz
komentarz

Przejrzyj jakieś kursy Excela, to już nigdy nie będziesz musiał się nikogo prosić.Tu jest dobre szkolenie: http://expose.pl/

Mało jest tak dobrych cenowo ofert.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.