x-kom hosting

Monitorek

Xilomion
utworzono
utworzono

Mam GF 8600256 600/1600 od Galaxy, i monitor 19', czy jakbym miał 20,1' lub 22' to bym mógł grać w FIFE 08 i CS'a w 1650 x 1050 [coś koło tego]?

pozdro

snip91
komentarz
komentarz

Grać by się dało ale nie na dobrych detalach. Po co ci taka duża rozdzielczość. Wystarczy ci 1280x1024 lub 1440x??? w panoramie.

falcon1984
komentarz
komentarz

Pewnie, wystarczy ci 20-calowy monitor. Większy do gier nie jest zbyt fajny, a z tymi rozdzielczościami to przesadziłeś trochę...

snip91
komentarz
komentarz

Spora, oczywiście na korzyść Radeona.

Xilomion
komentarz
komentarz

A poggram se na tym Radku w Wiedźmina i World in Conflict?

w 1280x 1024

falcon1984
komentarz
komentarz
A poggram se na tym Radku w Wiedźmina i World in Conflict?

w 1280x 1024

Bez problemu pograsz w obie te gry na tym Radeonie ( w tej rozdzielczości)

snip91
komentarz
komentarz

Tak, pograsz ;)

snip91
komentarz
komentarz

W tej cenie brałbym Amacroxa Warrior 450 (400W). Ale ModeCom, czy Thermaltake też wystarczy.

falcon1984
komentarz
komentarz

Pod tego Radeona to kup co najmniej Chiefteca GPS 450W, a najlepiej Corsaira VX 450W lub Amacroxa o podobnej mocy.

Xilomion
komentarz
komentarz

Ale tu chodzi o budżet. ;/, a ten radek mało zżera podobno...

falcon1984
komentarz
komentarz

Chieftec GPS 450W jest niedrogi, a dosyć mocny. Nie jest jakoś bardzo cichy, ale ma pewno cichszy niż Modecom.

Xilomion
komentarz
komentarz

Oj wątpie. Mój jest cichutki. Wszystko przebuja Dysk Seagate.

snip91
komentarz
komentarz

Amacrox Warrior 450 kosztuje około 160 zł więc niewiele więcej niż ten ModeCom. A będzie lepszy.

Xilomion
komentarz
komentarz

Aha to ok. Ale powiedzcie czy to będzie zauważalna różnica? Bo jednak droga ta karta jest... A tą będę musiał sprzedać...I mam pytanie czy trzeba tą zasiłke wyminić? Czy może objedzie się na trochę bez...?

snip91
komentarz
komentarz

Na pewno zauważysz dużą różnicę ;) Ten Radek będzie dużo lepszy.

falcon1984
komentarz
komentarz

Różnica będzie spora, na pewno odczujesz. Zasilacz zmień na ten co podaliśmy.

Xilomion
komentarz
komentarz

A teraz tak pomyślałem o x1900 itp. Czy może lepiej w takigo? Bo taniej, ale nie wiem zy lepiej czy gorzej?

snip91
komentarz
komentarz

Jak już to X1950PRO, ale HD3850 będzie od niego lepszy.

falcon1984
komentarz
komentarz

X1950PRO ? Będzie taniej ale też o 50% (mniej więcej) mniej wydajnie. Wybór jest twój... ;)

Xilomion
komentarz
komentarz

TO znaczy że w tej cenie Radek HD3850 jest najlepszym rozwiązaniem? Jak tak to fajnie. Lubie Radeony. I ten zasilacz... ten mój Modecom napewno nie utrzyma?TO znaczy że w tej cenie Radek HD3850 jest najlepszym rozwiązaniem? Jak tak to fajnie. Lubie Radeony. I ten zasilacz... ten mój Modecom napewno nie utrzyma?

snip91
komentarz
komentarz

Tak. Weź tego Radeona HD3850 i do tego Amacroxa Warrior 450 (400W). Ona na pewno to pociągnie. Feel jest nie pewny.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Zależy ile masz kasy na zasilacz. Ten Amacrox to takie najprawdopodobniej wystarczające minimum, ale można też pomyśleć nad Corsair VX 450W.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.