x-kom hosting

"Crashowanie" się internetu podczas gier online

5ean
utworzono
utworzono

Od pewnego czasu nęka mnie pewien problem - podczas grania w gry online, a dokładniej od razu po włączeniu doświadczam "crashowania się" internetu. Parę dni przed tym, owe crashowanie pojawiało się dopiero po 20 - 30 minutach gry, ale po chwili samo wracało do normy i dalej można było grać. Teraz nawet podczas włączania jakiejś gry online, czy to samp, bf3 czy lol, od razu internet jakby znikał, buforowanie filmików na yt staje, odłącza mnie od skypa itp. Internet niby jest, ale komputer jakby nie mógł się z nim połączyć, lub coś blokowało połączenie, bo pojawia mi się żółty trójkącik przy miniaturce na pasku zadań. Trochę poczytałem i tym problemem mógł być ROOTKIT, poszedłem za ciosem, ściągnąłem program który powinien go wyszukać i zneutralizować, Włączyłem, zeskanowałem wszystko dokładnie i nic takiego mi nie wyszukało. Napisałem o pomoc na innych forach, ale może też ktoś stąd miał podobny problem do mojego i wie jak to rozwiązać inaczej, niż formatowaniem dysku. 

Piksel
komentarz
komentarz

U mnie pomagał "szybki" reset routera.

5ean
komentarz
komentarz

U mnie to nic nie daje. Myślę, że problem leży po winie systemu, coś jakby go blokowało od razu po włączeniu multiplayera jakiejś gry.

Rukato
komentarz
komentarz

format dysku to chyba najlepsze rozwiązanie według mnie, albo może masz coś z kartą sieciową?

5ean
komentarz
komentarz

Wątpię. Nowy komputer, wszystko ostatnio zostało wymienione więc to raczej nie jest żadna usterka podzespołów.

Rukato
komentarz
komentarz

nowy komputer powiadasz - sterowniki wszystkie najnowsze?

5ean
komentarz
komentarz

Niedawno robiłem format to instalowałem wszystko z płytki i to o co mnie wołał system, więc raczej tak.

Rukato
komentarz
komentarz

lepiej się zawsze upewnić - wejdź w komputer>właściwości>menadżer urządzeń. Masz tam jakieś pytajniki?

5ean
komentarz
komentarz

nie, wszystko wydaje się być ok.

Rukato
komentarz
komentarz

ostatnie co przychodzi mi do głowy to źle skonfigurowana karta sieciowa, posprawdzaj je czy wszystko okej.

5ean
komentarz
komentarz

Zrobię format i zobaczę co się będzie działo, jakby dalej coś nie trybiło jak należy to zwrócę się do Was z pomocą jeszcze raz.


Po formacie, zainstalowane wszystkie sterowniki i sytuacja niestety dalej się powtarza. POMOCY

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.