x-kom hosting

Jak zrobić duży zrzut pulpitu przesuwjąc scrollem?

barrtekk227
utworzono
utworzono

Cześć

Może tytuł tematu nie do końca wyjaśni o co mi chodzi, no ale do rzeczy, chcę zrobić zrzut pulpitu tylko nie taki zwykły jak można zrobić prt scr, tylko chciałbym zaznaczyć jakiś obszar który ma się znaleźć na tym zdjęciu a że obszar jest tak duży, że aby go zaznaczyć trzeba przesuwać scrollem. No i tutaj moje pytanie czy znacie jakiś sposób/ program który to umożliwia. Dokładnie to chcę sobie wydrukować mapę z geoportalu, no i właśnie chciałbym zaznaczyć cały obszar od razu. Bo na razie jedyne co mi przychodzi do głowy to zrobienie kilku zrzutów i sklejanie w paintcie. Przyznam że jest to dosyć czasochłonne.

  • 2 tygodnie później...

leggo
komentarz
komentarz

Niewykluczone, że HyperSnap poradziłby sobie z tym zadaniem. Zależy o jakiej stronie mówimy.

  • 5 tygodni później...
sigmaPi
komentarz
komentarz

Darmowy Screenshot Captor potrafi coś takiego jednak wymaga od użytkownika podania kilku parametrów przed zrzutem ekranu (nota bene jest to niezły kombajn do zrzutów ekranu).

Po sieci może jeszcze gdzieś krążyć ostatnia darmowa wersja FastStone Capture. Nie pamiętam jednak jej numeru. Tam było to bajecznie proste - jeden klik i już.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.