x-kom hosting

Problem z bluescreen crush dump?

kaarolina
utworzono
utworzono

Witam

Mam ostatnio problem z moim laptopem.Otóż co kilka dni wyskakuje mi Bluescreen wygląda on tak: (zdjęcie z googli)

 

http://i.stack.imgur.com/y6S9c.jpg

 

Gdy już laptop mi się uruchomi ponownie wyskakuje mi jakaś informacja systemowa o takiej treści:

Podpis problemu:
  Nazwa zdarzenia problemu:    BlueScreen
  Wersja systemu operacyjnego:    6.1.7601.2.1.0.768.3
  Identyfikator ustawień regionalnych:    1045

Dodatkowe informacje o problemie:
  BCCode:    d1
  BCP1:    000000000070B350
  BCP2:    0000000000000002
  BCP3:    0000000000000000
  BCP4:    FFFFF880038B3C21
  OS Version:    6_1_7601
  Service Pack:    1_0
  Product:    768_1

Pliki pomagające opisać problem:
  C:\Windows\Minidump\102913-36941-01.dmp
  C:\Users\Karolina\AppData\Local\Temp\WER-67220-0.sysdata.xml

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
  http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
  C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt
 

 

Proszę o pomoc

Youki
komentarz
komentarz
C:\Windows\Minidump\102913-36941-01.dmp

Spakuj wszystkie pliki z tego folderu, a następnie wrzuć je na jakiś upload. Chętnie je sprawdzę. 

kaarolina
komentarz
komentarz

Wrzuciłam je do folderu i zarchiwizowalam proszę

http://speedy.sh/hJwGP/Nowy-folder-2.rar

Mam nadzieję , że przez to ze podałam nie wkradnie mi się ktoś do systemu? :D

Youki
komentarz
komentarz

Problem powodowany jest przez sterownik  karty LAN. 
Spróbuj zaaktualizować sterownik do tego urządzenia.

kaarolina
komentarz
komentarz

Dziękuję bardzo za odpowiedz. No więc tez taki problem mam,ze nagle przestala mi dzialac karta sieciowa ta wbudowana w laptopa...i podlaczylam na usb taka stara bardzo co nawet sterowniki nie dzialaja z niej na windows 7 lecz znalazlam jakies sterowniki w internecie co jakis facet napisal ze pasuja do tej karty:) No i tak sobie hulam na tej karcie na jakichs innych sterownikach wiec chyba nic nie zrobie z tym bluescreen... :( Chyba ze wymienie karte sieciowa z laptopa lecz ja sie na tym kompletnie nie znam ile mogloby to kosztowac

Youki
komentarz
komentarz

Jak się nazywa ta karta sieciowa na USB ?

 

Profilaktycznie w menedżerze urządzeń (Mój komputer>PPM*>Właściwości>Menedżer Urządzeń) sprawdż czy żadne nie posiada wykrzyknika. 

 

 

* Prawy przycisk myszy 

kaarolina
komentarz
komentarz (edytowane)

ta karta to bardzo stara PLANET model WL-U356A V3

w manadzerze urzadzen jest napisane ze urzadzenie dziala poprawnie

Youki
komentarz
komentarz

A do tej karty sieciowej wbudowanej, która została uszkodzona usunełaś sterowniki ? 

 

Taniej wyjdzie kupno nowej karty sieciowej na USB ;)

kaarolina
komentarz
komentarz

nie usunelam,a czy to pomogloby?

dziekuje bardzo za pomoc

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli jest uszkodzone i tego nie używasz to może pomóc. Spróbować warto. 

kaarolina
komentarz
komentarz

Tak wiec odinstalowalam wszystkie sterowniki wbudowanej karty sieciowej.Ogolnie przestal mi wyskakiwac ten blue screen ale nie wiem czy dzieki temu czy samo z siebie bo zanim odinstalowalam to ani razu nie wylaczyl sie hmm...Mam takie pytanie jeszcze.Po czym rozpoznac ze karta wbudowana sieciowa sie spalila czy co sie z nia stalo? W ogole nie moge sie laczyc z zadna siecia uzywajac jej.Po prostu wyskakuje powiadomienie ze nie mozna sie polaczyc.I chcialabym znac tego powod czy wlasnie kupowac nowa zewnetrzna wewnetrzna czy naprawiac  :)

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli w menedżerze urządzeń nie ma wykrzykników, karta jest wykrywana w systemie, a ma problem z połączeniem się to raczej problem leży gdzie indziej razcej.
Gdyby uległa uszkodzeniu to nie byłaby widoczna. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.