x-kom hosting

Tablet do [1000]

RedSkull92
utworzono
utworzono (edytowane)

Zastanawiałem się nad tym http://www.x-kom.pl/p/138135-tablet-10-shiru-emperor-10-a9-2048mb-16gb-android-41.html

 

ALE słyszałem, że z WiFi jest kiepsko.

 

W tej kategorii cenowej słyszałem, że jest KIANO. Jednak on ma dużo minusów chociażby wyświetlacz i bateria.

 

Może polecicie coś lepszego?

 

Ewentualnie http://www.ceneo.pl/25215389

 

Przeznaczenie głównie to internet, dokumenty i pdf'y, ale też w wykładowej nudzie fajnie było by sobie w coś pograć.

KubaPe
komentarz
komentarz

Witam, miałem ostatnio podobny problem jak ty a ogromna liczba tabletów na rynku nie ułatwia podjęcia decyzji. Po przeanalizowaniu większości opcji itd. ostatecznie zdecydowałem się na

 

NavRoad Nexo Nova

 

Tutaj masz dosyć obszerną recenzję tego urządzenia. Fakt jest faktem, że bateria mogłaby pracować odrobinę dłużej ale jak na rzeczy do których ja tego tabletu używam zupełnie mi to nie przeszkadza a tablet sam w sobie jest naprawdę wydajny.

Dżony2
komentarz
komentarz

Zobacz masz tu 10 calowego Nexo ale już z 3g poniżej tysiaka. A w tym Shiru nie widze 3g, chyba ze nie dopatrzyłem.

RedSkull92
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy ten  NavRoad NEXO 10 3G 16GB pracuje z kartą Aero2?

No i jak się ma ten dwu rdzeniowy procek do tych czterordzeniowych np: Shiriu.

 

Dobrze jest też wiedzieć jaką powłokę ma wyświetlacz bo nie chcę rysującego się badziewia.

 

Jaki jest czas pracy na baterii?

Dżony2
komentarz
komentarz

Więc tak:

1. tak współpracuje z Aero2, choć ja nigdy tego nie robiłem bo jade na playu

2. procka nie porównam, bo mój pierwszy tablet, choc podejrzewam, że 4 rdzenie to jednak 4 rdzenie

3. niekorzystam z żadnych pokrowców i nie mam porysowanego ekranu, a pracuje na nim duzo.

  • Dobra wypowiedź 1
RedSkull92
komentarz
komentarz

@up dzięki

 

BTW

 

Czy jest coś jeszcze na co mogę zwrócić uwagę - może być wyższa półka cenowa.

Dżony2
komentarz
komentarz

Ja rozważałem jeszcze zakup takiego Acera Iconii, ale zwyciężył jednak aspekt ekonomicnzy i to że chciałem jednak 3G wiec kupiłem Nexo.

RedSkull92
komentarz
komentarz

no właśnie bo 3 G na Aero to fajna rzecz, ale z drugiej strony mogę na smartphonie udostępniać neta jako router.

RedSkull92
komentarz
komentarz (edytowane)

Gdybym zwiększył tak pułap cenowy do max 1500zł?

 

To czy coś rozsądnego by się znalazło?

 

@Edit.

 

Temat uważam za zamknięty, gdyż zamówiłem sobie Navroad Nexo Nova.

Zobaczymy czy było warto :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.