x-kom hosting

Szum z mikrofonu (Screeny)

Kxao
utworzono
utworzono

Witam,

Mam problem, po zmianie komputera a także systemu operacyjnego wystąpiły problemy z mikrofonem.

Na skype, steam a także innych kompunikatorach są szumy przy tym jak rozmawiam, przez testową rozmowę jakże i po opiniach od strony osób które mnie słyszą.

 

Moje opcje w Windowsie:

 

ya5o.png

 

 

 

Każda kolejno zakładka,

 

rqp4.png

04w1.png

nf24.png

 

A propo ostatniej którą widać poniżej zakładkę, którą opcję wybrać?

Ta która jest zaznaczone na zdjęciu, używam standardowo, czy nie jest lepsza większa ilość HZ i czy 16/24bit?

 

wcwz.png

xDracerPL
komentarz
komentarz

Jaki masz mikrofon?

JaniXX127
komentarz
komentarz

Spróbuj odznaczyć Microphone +20 db boost.

Kxao
komentarz
komentarz

Mikrofon ze słuchawek Steelseries Siberia v2, teraz używam go oddzielnie bez słuchawek, bo nie jest wbudowany.

Odznaczałem, słychać strasznie cicho i też nie czysto.

 

Wcześniej nie było takich problemów, zmieniłem system z Win XP na 7 i się pojawiły.

xDracerPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Sterowniki masz zainstalowane? Mikrofon masz pod USB czy JACKA? Co to jest interfejs SPDIF? Weź to wyłącz i wtedy sprawdź.

Edytowane przez xDracerPL
Kxao
komentarz
komentarz

Ogólnie mam DAC'A i kartę dzwiękow kupną.

Słuchawki wchodzą do DAC'a a ten przez USB do komputera.

Mikrofon osobno do karty dzwiękowej, w ustawieniach osobno wybrane by dzwięk szedł z DAC'A a głos z karty dzwiękowej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.