x-kom hosting

Z 1680x1050 Na 1280x1024

DamianSan89
utworzono
utworzono

Witam ! Mam zamiar kupic 22 calowy monitor ktory ma natywna rozdzielczosc 1680 x 1050 jednak niektore gry nie pojda mi na takiej rozdzielczosci. Bede musial zmniejszyc rozdzieloczosc na 1280x1024. Slyszalem ze poprzez to obraz traci na jakosci jest dziwnie rozciagniety itp. Czy sa jakies sposoby zeby temu zaradzic czy mam darowac sobie taki monitor? Moja karta grafiki to ge 7600 gt a wiec moge zapomniec o graniu w wiedzmina na 1680 x 1050 w najwyzszych detalach a bardzo mi na tym zalezy. Z gory dziekuje za pomoc :D

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli chcesz, aby jakość obrazu w grach na wszystkich rozdzielczościach była idealna, to takie coś zapewnia tylko monitor CRT. Monitory LCD idealny obraz wyświetlają tylko w rozdzielczości matrycy, a każda inna rozdzielczość jest skalowana. Przez to obraz jest mniej czytelny. Wybór należy do Ciebie.

DamianSan89
komentarz
komentarz

Ok a jezeli uzyje opcji Display - Change flat panel scaling - Do not scale w nvidia control panel to uda mi sie jakos zaradzic temu?

Conrack1410
komentarz
komentarz

nie poczujesz dużego spadku jakości obrazu

DamianSan89
komentarz
komentarz

Czyli inwestować w 22 ?

Conrack1410
komentarz
komentarz

jeśli szukasz czegś w okolicach 1000-1300 zł to tak

aXE
komentarz
komentarz

kup monitor SAMSUNG SyncMaster 920n , 19" i bardzo dobra jakość , polecam, w grach wygląda świetnie, i będzie dobrze współpracował z twoją kartą

Lipton
komentarz
komentarz

widzialem samsunga tego 22 calowego. Obraz niesamowity doslownie idealny. Bardzo dobre sa tez HP monitory. jak 19 to proponuje to iiyame :D sam sie zastanawiam jaki wziasc monitor z glosnikami i tunerem tv

Conrack1410
komentarz
komentarz

Z tym idealnym obrazem to bym nie przesadzał B)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.