x-kom hosting

...jak Połączyć Dwa Komputery Za Pomocą Internetu?

volet
utworzono
utworzono

Witam!

jak w temacie...

...jak połączyć dwa komputery za pomocą internetu??

szukałem na wielu stronach ale nigdzie nie znalazlem wszedzie tylko jak polaczyc 2 pc z netem ale jak 2 pc przez neta to nic :| :| :|

mam internet w pracy i w domu i chciałbym sie dowiedziec jak połaczyć oba pc

prosze o szybka odpowiedz

pozdrawiam aLLl forumowiczow gg x xx xxxx xx (napisac jak cos nawet jak na NWD ale mysle ze jesli ktos tutaj odpisze to nie tylko mi to sie przyda) :oops:

Dyni@
komentarz
komentarz

Zależy co chcesz uzyskać. Najlepszym sposobem jest Hamachi i udostępnianie danych, bo zakładam że o to Ci chodzi. Przy czym żeby to działało, oba komputery muszą być uruchomione. Jeśli nie są, pozostaje tylko wrzucanie danych na jakieś serwery.

volet
komentarz
komentarz

chodzi mi o to ze w firmie mam 15 kamer, chcialbym podglad z nich odbierac tez w domu,

mam zainstalowane i tu i tu program do kamer ale nie wiem jak skonfigurowac ip czy cos innego zeby to chodzilo :(((

olej3232
komentarz
komentarz

Jeśli w pracy masz neostradę, lub cokolwiek innego ze zmiennym IP to nic nie zrobisz, chyba że program ma możliwość podania domeny zamiast IP

nitro07
komentarz
komentarz

z konfiguracją programu Ci nie pomożemy bo nawet nie podałeś nazwy tego program, niewiadomo nawet czy ten program ma możliwośc pracy przez sieć internet

dużo łatwiej można to zrobić za pomocą pulpitu zdalnego, wtedy możesz połączyć się z komputerem w pracy i używać programów na nim zainstalowanych, najlepiej do tego celu utworzyć i skonfigurować połączenie VPN

jak chcesz więcej szczegółów to napisz jakie masz łącza internetowe w domu i w pracy i jakie systemy operacyjne i czy w pracy jest router

zigi123
komentarz
komentarz

w start programy akcesoria remote control takie program laczy sie z kompem przez ip

Sorki ze nie pisze polskich znakow ale jestem w szkole bo w anglii mieszkam i tutaj nie da sie zabardzo zrobic polskich znakow bo tutaj wszystko jest pod monitoringiem i poblokowane

volet
komentarz
komentarz

skad mam wziasc moj nr ip? i nr drugiego pc i gdziee to wpisac i jak polaczyc??

a ip mam stale

Dyni@
komentarz
komentarz

Uruchom -> wpisz: cmd -> następnie: ipconfig /all

szukasz IP i masz

Gdzie to wpisać? to zależy gdzie chcesz to wpisać ;) , jaki program ?

nitro07
komentarz
komentarz

jaki masz system operacyjny ?

jak XP prof to najłatwiej przez pulpit zdalny,

podaj wiecej szczegółów jakie systemy operacyjne w pracy i w domu, jakie łącza internetowe ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.