x-kom hosting

Szerokość Obrazu

name12
utworzono
utworzono

Mam problem z monitorem, praktycznie od zawsze, a mianowicie nie moge rozszerzyć obrazu do końca ramek, zawsze brakuje jakies 1,5cm z obu stron przy rozciagniecu na 100. Sterowniki są odpowiednie, programy te od sterowników nie umożliwiają takich manewrów jak powiększanie obrazu, zawsze radziłem sobie programem PowerStrip, on zrobi wszystko, ale ostatnio coś mi nie działa, pewnie jakoś dojdę co jest z nim nie tak (nie moge sie dostac do opcji "zaawansowane ustawienie"), ale czy moze znacie jakies inne sposoby naprawienia tej usterki?Monitor firmy LITEON 17"Otóz powerstrip juz u mnie nie dziala bo niewspolpracjue z kartami geforce seri 8, a oznacza to ze juz nie ma dla mnie ratunku. Chyba ze wy cos wiecie, no odpiszcie cos :D

webber
komentarz
komentarz

Napewno masz ustawioną poprawną rozdzielczość? Miałem 17" LiteOna i nie było z nim problemów.

name12
komentarz
komentarz

Napewno masz ustawioną poprawną rozdzielczość? Miałem 17" LiteOna i nie było z nim problemów.
Eh gdyby to była kwestia rozdzielczości to bym sobie sam poradził i nie zaśmiecał forum takimi postami, pan chyba nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji :D. Spędziłem kilka godzin próbując naprawić monitor ale na nic, proszę nie pisać czegoś w stylu "a sterowniki zainstalowaleś?" bo mam dobre, pozatym to nie wina kompa tylko samego monitora, bo na innych kompach jest tak samo. Model monitora Liteon C1770NSTUpNie zapominajcie o mnie :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.