x-kom hosting

Monitor Martwy Pixel

gontar
utworzono
utworzono

Chce kupic monitor lcd lg 19calowy, kosztuje on 700zl, ale sa rowniez wyprzedaze w sklepie, monitor kosztuje 550zl ale posiada jeden wypalony pixel na matrycy(ma gwarancjie na 12miesiecy).. oplaca sie kupywac ten monitor z wypalonym pixelem ?? pixel moze przeszkadzac mi w pracowaniu na komputerze w graniu? prosze o pomoc

Gość
komentarz
komentarz

Dla mnie ten wypalony pixel by przeszkadzałm, ale to kwestia przyzwyczajenia. Zależy to jeszcze w jakim miejscu ekranu się znajduje.

12manu
komentarz
komentarz

Szkoda Ci 150zł? ...... Kupuj sprawnego - 150zł to nie tak dużo aby kupować uszkodzony sprzęt

Gość
komentarz
komentarz

Nie przeszkadza za bardzo, przynajmniej mi. :P Jak jest jeden to nawet o nim zapominasz. Najlepiej weź zobacz jak to wygląda i w jakim to jest miejscu, bo to ważne ;)

snip91
komentarz
komentarz

Tylko, że za tym jednym pixelem mogą posypać się kolejne. Chyba, że masz gwarancję. Ale i tak nie masz pewności, że po tym roku nie zaczną ci padać kolejne pixele. Ja bym brał w pełni sprawny monitor. Jakoś nie mam zaufania do takich "promocji".

tazman
komentarz
komentarz

martwy pixel można usunąć miękkim ołówkiem a dokładnie grafitem naciskając delikatnie martwy pixel, ale należy uważać na szkody

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.