x-kom hosting

Blue screen w najmniej spodziewanym momencie

Rupek92
utworzono
utworzono

Witam. 

Od pewnego czasu mam problem z komputerem, raz na tydzień albo i częściej wyskakuje mi blue screen za każdym razem inny nie wiem co mam już zrobić ;s i nie chce oddawać komputera do serwisu ponieważ stale go potrzebuje

 

Platforma:

-Płyta główna: MSI g-43 Z77

-Procesor: I5 3570k 3.4 GHz

-Pamięć ram: Kingston hyperX predator 8gb 2400MHz

-Karta graficzna: Sapphire HD 7870 2gb

-Zasilacz: Aerocool templarius imperator 550W 80plus bronz

 

Dodaje do tego jeszcze pliki z folderu minidump:

http://speedy.sh/3M7xu/Minidump.rar
 

Z góry dziękuje za rozwiązanie problemu.

   

piotrk2683
komentarz
komentarz

z tego co wyczytałem w  guglu powodem może być aktualizacja systemu, spróbuj zrobić przywracanie systemu z dnia kiedy jeszcze komp chodził,

 

wpisz w uruchom [b]rstrui.exe[/b],

Rupek92
komentarz
komentarz

Dzięki, ale myślę że problem może być tez w pamięci ram ponieważ taktowanie domyślne było 1333 a po zmianie na 2400 zaczynają się problemy, przed zmianą nie było takiego problemu

piotrk2683
komentarz
komentarz (edytowane)

jak masz dwie kości wyjmij jedną i sprawdź, potem wyjmij tą co wcześniej zostawiłeś i też sprawdź czy nie ma BSODa,

 

upewnisz się w ten sposób czy to pamięć,

Rupek92
komentarz
komentarz

Ale myślę że gdyby była to wina pamięci wyskakiwał by ten sam bsod a za każdym razem jest inny ;s

Sam już nie wiem co robić ;(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.