x-kom hosting

Aktualizacja androida (tablet)

Gość
utworzono
utworzono

Witam. Posiadam tablet Tab220 wersja systemu android 2.3 i chciałbym zrobić aktualizację systemu do 4.0. Podkreślę że czytałem na x stronie że posiadacze modeli ... w tym Tab220 doczekali się aktualizacji systemu do 4.0 z tym że do tej pory nie doszedłem przez jaki program ta aktualizacja się odbywa, proszę o pomoc!

Youki
komentarz
komentarz

"Aktualizację udostępniono w formie dedykowanego obrazy płyty .img (odrębny obraz dla każdego modelu tabletu). Proces wymaga pobrania narzędzia LiveSuit Tool i podłączenia tabletu do komputera z Windows (XP, Vista, 7). Instrukcje w języku angielskim (ale w formie obrazkowej krok po kroku) dostępne są jako pliki PDF"

Gość
komentarz
komentarz

Nie mogę znaleźć instrukcji

Igorrodz
komentarz
komentarz

Na stronie producenta Twojego sprzętu próbowałeś? A jak nie tam to po wypaleniu obrazu płyty na samej płycie ( poszukaj za pomocą eksporatora Windows)?

Gość
komentarz
komentarz

Co do strony producenta to był bezpośredni link do pobranie ale później pisało że nie odnaleziono strony

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.