x-kom hosting

Problem z wirtualnym napedem

nrs20
utworzono
utworzono

witam. prosze o pomoc jesli ktos sie orientuje w temacie programow na komputerze do odczytów obrazów płyt z napedów wirtualnych. Instalowalem takie programy jak alcohol 120% oraz daemon tools lite itp programy. Kazdy z tych programów tworzył mi wirtualny naped. Ale niestety naped moze i jest , informacja w programie powiadamia ze dany obraz jest zaladowany (w tym wypadku bylo w rozszerzeniu .iso) i na tym koniec.a to prosty obraz gry komputerowej, niby zaladowany ale wejsc w ten obraz plyty sie nie da. tak jakby nie widzi obrazów. wrzucalem rozne i nic. mam win7 home premium ale to nie powinno korygowac poniewaz czytalem sporo o tym w internecie. prosze o pomoc znawców takich tematów:( przeszmuglowalem wszystko nawet windowsa na maxa zaktualizowalem :( juz sam nie wiem

piotrk2683
komentarz
komentarz

to oryginalna gra?(jeśli tak reszty nie czytaj) jeśli nie, jesteś pewien, że jest dobrze scrackowana? bo może to jest powód,

nrs20
komentarz
komentarz

tu mi nie chodzi o gre bo jej wogole nie widzi. nie widzi obrazu plyty bo jesli by widzial to by autorun sdie wlaczyl. chodzi o to ze nie widzi obrazu.

piotrk2683
komentarz
komentarz

montujesz automatycznie klikając na obraz dwa razy czy ręcznie klikając na wirtualnym napędzie prawy myszy, wybierając mount i wskazując obraz?

 

jakie rozszerzenie ma obraz płyty, który chcesz zamontować?

nrs20
komentarz
komentarz

mialo .iso ale ono musi byc uszkodzone skoro sie nie da zreszta tak podpowiada windows 7 ktory posiadam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.