x-kom hosting

Menedżer rozruchu systemu Windows

zoltex
utworzono
utworzono

Witam,

 

pojawiało się już wiele podobnych tematów na temat tego managera jednak żaden nie był w stanie mi pomóc.

 

Proszę was o pomoc.

 

Mianowicie mając zainstalowany XP chciałem go sformatować, włożyłem płytkę, restart.

Wszystko szlo jak należy i pojawił się niebieski ekran instalacji windows.

Po kliknięciu start pojawiała się informacja, że nie można odnaleźć dysku.

 

No więc z poziomu windows zainstalowałem Vistę.

 

I tu zaczął się problem bo załącza się ów słynny manager.

 

Chciałbym to wyłączyć.

 

W managerze mam dwie opcje Windows Vista (z którego korzystam) oraz Instalator systemu windows xp, który po załadowaniu kończy zawsze się niebieskim ekranem z błędem.

 

Pomóżcie proszę mi to wyłączyć, nie mam już pomysłów jak to zwalczyć.

 

Z góry dziękuję za pomoc!

kamillm
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam. Pierwsze co musisz zrobic, to usunac sobie wpis z Windowsem XP z menadzera, ewentualnie jak nie to, to ustawic Viste jako domyslny. Nastepnie w ustawieniach menadzera z poziomu windowsa ustaw sobie czas wyswietlania tego menadzera przy starcie na 0s. i po problemie, menadzer nie bedzie sie juz pokazywal. Byl tez program ktory fajnie sam wszystk ogarnial, ale nei pamietam nazwy, jak mi si eprzypomni to napisze ;]

 

EasyBCD 2.2.0 - polecam, szybko i sprawnie sobie wszystko skonfigurujesz z poziomu Visty.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.