x-kom hosting

Poszukiwanie tabletu oraz pytanie dotyczące gier.

jovialcupid9
utworzono
utworzono

Siemka, niedługo święta i na pewno zdobędę z 400/450złotych i mam zamiar zakupić tableta.

Jeden z modeli, który mi się spodobał:

 

http://www.neo24.pl/?p=lenovo_ideatab_a1000_59_369818

 

Tylko mam jedno pytanie. Co pozwala na korzystanie z tableta jako telefonu? To jest to oznaczenie "3G"? Czyli na tym tablecie, nie poużywam internetu z "karty sim"?

 

W takim razie są jakieś "modemy" w które wkładam tylko karte sim?

 

Polecicie jakiś tablet to 460 złotych inny niż ten?

 

 

Jak jest z grami przeglądarkowymi? Na co mam zwrócić uwagę, aby na nich grać w gry al'a tibia czy margonem(ta załosna gra xd) a jakie na takie jak ikaram?

Youki
komentarz
komentarz

3G to jedno, ale sam producent musi przystosować sprzęt, jeśli chciałbyś z niego dzwonić czy pisać SMS.

  • 2 tygodnie później...
Igorrodz
komentarz
komentarz

ale sam producent musi przystosować sprzęt, jeśli chciałbyś z niego dzwonić czy pisać SMS

Jeśli jest wbudowany mikrofon to można zrobić roota, wipe i inne czary-mary i w większości przypadków da się.

Po szczegóły odsyłam na XDA Developers (forum) ;)


Czyli na tym tablecie, nie poużywam internetu z "karty sim"?

Nie ale możesz zrobić sobie modem z innego telefonu i przesłać sygnał po wifi / bluetooth / kabel usb do tabletu -  technologia nazywa się "tethering".


W takim razie są jakieś "modemy" w które wkładam tylko karte sim?

Albo inny smartfon, jak napisałem wcześniej - albo modem pod usb np Huawei E3131, który działa pod Aero2.

 

[media]http://youtu.be/2tzHVNi-Ha8[/media]

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli jest wbudowany mikrofon to można zrobić roota, wipe i inne czary-mary i w większości przypadków da się.

Ano wiadomo, tylko nie każdy chce/umie to robić. ;) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.