x-kom hosting

Gothic 3-jak Zdobyc Uznanie Asasynów W

thesior
utworzono
utworzono

Mam 54% respektu u asasynów i nie wiem jak zdobyc wiecej zrbiłem pare misji .Wydaje mi sie że zrobiłem już wszystkie misje u Asasynów.No jeszce nie zrobiłem u gostka z Mora Sul -zabicie magów wody.Ale nie bardzo mi się chce ich zabijąc bo niektórych z nich lubie ale tylko niektórych;D.Jest jeszce jakich sposób>??

Gość
komentarz
komentarz

Dodaj do nazwy tematu nazwę gry, o której gadasz...

thesior
komentarz
komentarz

to Gothic 3

GuziecPL
komentarz
komentarz

REPUTACJA U ASSYSYNÓW

+20 - Lekcja gościnności - zleceniodawca: Tizgar w glownej swiatyni w Bakaresz

+15 - zaniesc list od Sancho z Ben Erei do Sigmora w Bakaresz w glownej swiatyni

+15 - Hassan - morderca Ramireza z Mora Sul - zleca Ningal w palacu Gonzalesa

+10 - Braga - zebranie pieniedzy od 3 kupcow i Tufaila

+05 - za zabicie krola Rhobara

+04 - za zabicie Shakyora w Lago

+03 - za zabicie za kazdego Maga Wody (+04 dodatkowo za wiadomosc ze wszyscy nie zyja)- Gonzales w Mora Sul

+01 - za przyprowadzenie zbieglego Hareka w Kap Dun

+01 - za szkatulke dla Basira w Monterze

+01 - za przyprowadzenie do Soboty niewolnika nalezacego do Dana w Monterze

+01 - za przyprowadzenie do Soboty niewolnika nalezacego do Thoreka w Monterze

+01 - za zabicie szamana Grompela w Silden

+01 - za przyprowadzenie niewolnika Willa do Quadira w Silden

Razem 78 pkt

Ze strony gothic.org.pl

thesior
komentarz
komentarz

o kurde nie wiem czyz tym listem niezapomniiałem ,ale sprawdze ,nie no ale chyba zrobiłem jak mam 54pkt bez zabicia magów wody no Robhara nie zabiłem bo jeszce chce sie wstrzymac no i jeszce nie miałem paru misii bo nie moge wejsc do Ishtar

Gość
komentarz
komentarz

a ja wkurzyłem sie, gdy władca Bakareshu zaatakował mnie, kiedy tam przyszedłem...

byłem wojownikiem

555 siły i 700 życia - już prawie końcówka gry, został wtedy Nordmar i główne miasto orków

no to Bakaresh podbiłem...

i z rozpędu wpadłem do Ishtar - kamień na kamieniu nie został... Zuben nie zadał mi obrażeń

a miałem już 53% u asasynów... sami ze mną zaczęli

poszedłem do Faring

tam spotkałem jakiegoś asasyna i ten mnie zaatakował - trzeba było wtedy wybić orków...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.