x-kom hosting

Bluescreen

PrUcHoL079
utworzono
utworzono

Chciałem zaktualizować sterowniki karty graficznej.Po aktualizacji wszystko było w porządku ale wszystkie gry zaczęły mi się zawieszać po 10min grania pojawiał się bluescreen i komputer się restartował. Czy da sie to jakoś naprawić samemu bez wysyłania kompa do naprawy???

Youki
komentarz
komentarz

Jeśłi masz jakieś pliki w folderze minidump to spakuj je i wrzuć to je sprawdzę. 

PrUcHoL079
komentarz
komentarz

ja mam tu 8 plików wszystkie mam wysłać???

Youki
komentarz
komentarz

Tak. 

PrUcHoL079
komentarz
komentarz

Eeee jak je spakować bo coś mi nie wychodzi?

Youki
komentarz
komentarz

To wyślij pojedyńczo pierwszy plik teraz tylko, bo ja mało czasu już mam.

BAKUN
komentarz
komentarz

Wróć do poprzednich sterowników lub cofnij system z punktu przywracania.


Wrzuć świeży plik dmp. (patrz data)

PrUcHoL079
komentarz
komentarz

No nie umiem wrzucić żadnego pliku bo potrzebuje uprawnienia administratora :(

BAKUN
komentarz
komentarz

Zrób jak ci mówie....

PrUcHoL079
komentarz
komentarz

Jak byś mi powiedział jak to zrobić to bym był ci bardzo wdzięczny

BAKUN
komentarz
komentarz

Cofnięcie systemu - start>wszystkie programy>akcesoria>narzędzia systemowe>przywracanie systemu. (ta opcja przywróci takze sterowniki)

Powrót do poprzedniej wersji sterowników - Podaj model karty graficznej i wyszukamy ci odpowiednie.

  • Dobra wypowiedź 1
PrUcHoL079
komentarz
komentarz

Amd radeon  HD 7700 Seriers


Dzięki już sobie poradziłem z tym :)

BAKUN
komentarz
komentarz

Poradziłeś to może opisz jak, przyda się może komuś kto ma taki problem.

PrUcHoL079
komentarz
komentarz

heh ok  1.Wchodzimy mój komputer, właściwości systemu 2.Ochrona systemu i przywracanie systemu 3 Wybieramy strefę czasową jaką chcemy przywrócić nasz komputer i tyle :)

BAKUN
komentarz
komentarz

Czyli ogólnie mówiąc cofnięcie z punktu przywracania.

PrUcHoL079
komentarz
komentarz

Dokładnie.

PrUcHoL079
komentarz
komentarz

Ehhh problem znowu się zaczął tylko że wszedłem na stronę amd i pobrałem plik który automatycznie znajduje sterowniki i je instaluje ale po 10min grania komp się zwiesza i mam bluescreena wiem jak to cofnąć ale chciał bym mieć te sterowniki zaktualizowane. 

BAKUN
komentarz
komentarz

Wejdź na dysk c > windows > folder MiniDump i wstaw plik który się tam znajduje. Przeanalizujemy co jest zawarte w tym bluescreenie  dokładnie.

PrUcHoL079
komentarz
komentarz

Pliku nie mogę wysłać bo nie mam uprawnień administratora choć nim jestem xD ale mogę podać kod bo czytałem że dzięki niemu można się dowiedzieć jaki jest problem.


Mam 0x00000116

BAKUN
komentarz
komentarz

Błąd 0x116 oznacza problem ze sterownikiem, lub kartą graficzną. Spróbuj wgrać najnowszy sterwonik i jeżeli nie pomoże, karta zapewne kwalifkiuje się do zezłomowania.  Wyciągnij może karte wyczyść styku. Wróć do poprzednich sterów.

PrUcHoL079
komentarz
komentarz

Program który ściągnąłem wyszukiwał najnowsze sterowniki do mojej karty czyli są dobre więc zostaje wciągnięcie karty ale ja mam kompa na gwarancji więc nic za bardzo nie mogę zrobić. To muszę chyba do sklepu w którym kupiłem kompa zadzwonić i coś oni na to poradzą.

BAKUN
komentarz
komentarz

Jak najbardziej oddać do sklepu jak jest taka opcja.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.