x-kom hosting

Potrzebna pomoc :) Tablet do 1000 złotych.

LordKaiser
utworzono
utworzono

Witam jak w temacie potrzebuje tableta do 1000 złotych i ma służyć do rozrywki. Nie potrzebuje modemu 3G ani GPS, za to zależy mi na jego wielkości  najlepiej 10 cali ponieważ dużo czytam a lepiej mi się czyta na większych ekranach. Chciałbym żeby też miał w miarę wysokie możliwości obsługi gier, bo właśnie przede  wszystkim

będzie służył do czytania książek i do grania :) Zastanawiałem się nad NTT 611 ale poczytałem kilka opinii którzy nie za bardzo chwalili ten produkt jak i całą firmę. Proszę o odpowiedź kogoś kto zna się na tabletach i będzie mógł polecić jakiś o właśnie tej specyfice jakiej napisałem :) z góry serdecznie dziękuje za wszelką pomoc      

Jaro070
komentarz
komentarz

NTT 611 to raczej połowa z tego tysiąca. W tej cenie brałbym coś z Allwinerem A31 albo RK3188 np. Kiano Elegance, Kiano Fly, Plug FORCE, Shiru Emperor 10, MODECOM FreeTAB 9704 IPS2 X4.

LordKaiser
komentarz
komentarz

NTT 611 to raczej połowa z tego tysiąca. W tej cenie brałbym coś z Allwinerem A31 albo RK3188 np. Kiano Elegance, Kiano Fly, Plug FORCE, Shiru Emperor 10, MODECOM FreeTAB 9704 IPS2 X4.

 Podoba mi się ten Shiru Emperor 10. Jesteś w stanie powiedzieć coś więcej o tej marce ? nie jest awaryjna ? jakiej jakości wykonania jest sprzęt? 

Jaro070
komentarz
komentarz

Podoba mi się ten Shiru Emperor 10. Jesteś w stanie powiedzieć coś więcej o tej marce ?

 

http://www.tabletmaniak.pl/95518/test-shiru-emperor-10/

http://www.tablettest.pl/recenzja/shiru-emperor-10/

 

Niektóre wady, które zostały podane w testach mogły zostać naprawione w aktualizacjach/modyfikowanych ROMach (oczywiście wady software'owe).

LordKaiser
komentarz
komentarz

Dziękuje wam za pomoc:) wybiorę Shiru Emperor 10. Do zamknięcia :) jeszcze raz dzięki  

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.