x-kom hosting

Tablet do 600 zł

Trejk
utworzono
utworzono

Witam wszystkich, nie jestem aktualnie w temacie na temat tabletów na rynku i dlatego zwracam się z prośba do was o doradzenie jakiegoś modelu do 600 zł. Tablet będzie służył do użytku codziennego, głównie przez dziecko, więc raczej chodzi tu o jakieś gry arcade itp... Od czasu do czasu będzie służył jako pomoc naukowa etc.

 

Osobiście wybrałem taki oto model, ale nie mam pojęcia czy jest on najlepszy dla tej ceny: http://allegro.pl/tablet-navroad-nexo-go-7-85-1-6-ghz-czarny-i3501356430.html

Youki
komentarz
komentarz

Generalnie ten tablecik jest OK, z wad to kiepska bateria oraz najbardziej wymagające gierki 3D mogą się przycinać. :)

Trejk
komentarz
komentarz

Masz może coś lepszego albo bardziej odpowiedniego do tego rodzaju użytkowania? Jeżeli tak to podaj linka, model...

Youki
komentarz
komentarz

Chyba raczej nie :)

mlyn3k
komentarz
komentarz (edytowane)

Jesli chodzi o tablety typu NONAME, to polecam kupować ... w BIEDRONCE!!! 

Pewnie się uśmialiście, ja na początku też, ale czemu w Biedronce? Załóżmy, że się zepsuje. Co robimy? Oddajemy na gwarancję. Co może nas spotkać? Odmowa, gdyż awaria jest z winy użytkownika. Tak było w moim przypadku. Kupilem tableta dziecku i po 2 miesiącach wyłamało się mikroUSB! Serwis się wypiął i zostałem z popsutym tabletem. A co z tą Biedronką zapytacie? A no to, że gdy w przypadku awarii sprzętu zakupionego w tymże markecie zwrócicie się z reklamacją - dostaniecie od ręki albo nowy, inny, taki sam o ile jeszcze są, albo zwrot gotówki. Nie czekacie 1,5 miesiąca na rozpatrzenie reklamacji przez serwis Manty (w moim przypadku) na dodatek z odmową naprawy. Nigdy więcej badziewia w sklepach typu RTV, AGD itp. 

Teraz w biedronce leży Acer 7' za 399zł  :dance:  http://pclab.pl/art54572.html

Pozdrawiam

Edytowane przez mlyn3k
Jaro070
komentarz
komentarz

@mlyn3k

 

Jeżeli sprzedaje się badziewie z wysoką marżą to sklep mniej traci na ewentualnej reklamacji. Poza tym każdy sklep musi oferować rękojmię, więc nie ważne gdzie kupimy tablet, to i tak go w końcu naprawią.

Dżony2
komentarz
komentarz

Bym jednak został przy tym Navroad Nexo 3g, Znajomy z komputronika mówił, że w tym przedziale cenowym jest to jeden z lepiej sprzedających się modeli.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.