x-kom hosting

...:::płyta Główna Podłączanie Kabelków, Mam Problem :/

Diablooo
utworzono
utworzono

Witam mam problem z podłączaniem kabelków od dysku, usb, mokrofonu i głośników :/

Wydaje mi się że sporo jest tych kabelków wszystko jak wygląda moja płyta i poszczególne kabelki pokaże na fotkach:/

bardzo proszę o pomoc

1 zdjęcie pierwsze cała płyta

ml34497d77de86dc8bd445f5227875182805a6154833.jpg

2. zdjęcie kabelków które muszę podłączyć a nie wiem gdzie :(

ml344958fad6d7e58542a344408f83a0a73e11b169741.jpg

3. zdjęcia płyty głównej tylko lepszej jakości tak żeby mozna było się doczytać małych napisów na płytce

ml3449814b823daa1dc97b96140b6201156550a78381.jpg

ml34499fbee03df75b555bb2da82ebf8d4496dc29690.jpg

Dostałem też instrukcje obsługi płyty ale nie ma w niej nic co mogłoby mi pomóc :/

za pomoc serdecznie dziękuje :)

Fallen
komentarz
komentarz

Przeciez pisze w ksiazeczce od płyty głównej gdzie sie co podlacza. W prawym dolnym rogu to tych pinow podlaczasz kabelki od ledow, powera i reseta,

Diablooo
komentarz
komentarz
Przeciez pisze w ksiazeczce od płyty głównej gdzie sie co podlacza. W prawym dolnym rogu to tych pinow podlaczasz kabelki od ledow, powera i reseta,

nie dostałem książeczki tylko jakąś karteczkę jak podłączyć procesor i ram i tyle :/

nitro07
komentarz
komentarz

wszystko jest opisane w manualu od płyty głównej na stronie producenta manual

strony 48, 49, 50, 51 :)

kabelki są od kontrolek z przedniego panela obudowy, złącz USB, przycisku Power i Reset, i od wejścia mikrofony i wyjścia z karty dzwiękowej.

Diablooo
komentarz
komentarz

wszystko podłączyłem i odpalam kompa, start działa ale po krótkiej chwili komputer się wyłącza :/ jak myślicie co jest tego powodem?

nitro07
komentarz
komentarz

w którym konkretnie momencie się wyłącza ? pokazuje się jakiś komunikat

sprawdź jeszcze raz czy wszystko jest dobrze po podłańczane i podociskane

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.