x-kom hosting

Tablet do internetu muzyki i filmów[400]

MrPapaSmerf
utworzono
utworzono

szukam tabletu który bez zacięć(lub małymi) można przeglądać internet oraz oglądać filmy i słuchać muzyki do 400zł

zastanawiałem sie nad

Kruger&Matz KM0793

Ainol Novo 7 Crystal II 

który waszym zdaniem lepiej kupić a może znacie jakiś lepszy tablet w tej cenie czekam na odpowiedzi

Jaro070
komentarz
komentarz

Prestigio PMP5870C - ekran IPS 1280x800px 16:10. Na Allegro, nowy do kupienia za mniej niż 300 zł.

MrPapaSmerf
komentarz
komentarz (edytowane)

a co sądzisz o tych tabletach co wymieniłem jakoś ten prestigio do mnie nie przemawia 

i co sądzisz o tablecie acer iconia b1

czy ten prestigio jest naprawdę tak bardzo dobry że wszędzie go polecasz?

Edytowane przez MrPapaSmerf
Jaro070
komentarz
komentarz (edytowane)

Ten Prestigio to chyba najlepszy tablet w swojej klasie (czyli do 300 zł). W porównaniu do Krugera i Ainola ma zdecydowanie lepszy ekran (najważniejsza część tabletu). Ten Acer to typowa masówka do marketów - mało ramu, marna wydajność, słaby ekran, malutka bateria, nawet HDMI nie ma; jedyny plus to GPS.

Edytowane przez Jaro070
MrPapaSmerf
komentarz
komentarz (edytowane)

a czy ten prestigio ładuje sie tylko przez usb ? czy można go podłączyć do kontaktu 

i jak patrze tablet na allegro to wszystkie są +350 zł 

znalazłem taką aukcje czy to ten tablet oraz czy twoim zdaniem warto go kupic z tej aukcji http://allegro.pl/tablet-prestigio-pmp5870c-1-6ghz-8gb-ips-wifi-hdmi-i3545782186.html

Edytowane przez MrPapaSmerf
Jaro070
komentarz
komentarz

Tak, ładuje się tylko przez USB. Poprzeglądaj licytacje, to go kupisz za mniej niż 300 zł z kw.

MrPapaSmerf
komentarz
komentarz

a czy taka ładowarka jak na zdjęciach działała by i można było by podłączyć ją do kontaktu? http://www.hurt.com.pl/ladowarka-usb-sieciowa-oem,p3393.html

Jaro070
komentarz
komentarz

@MrPapaSmerf

 

Nie, to ładowarka to jakiś badziew. Fabryczna do tego tabletu ma 2A.

MrPapaSmerf
komentarz
komentarz

wiem wiem ale chodzi mi czy jest podobna ładowarka do takiego tabletu żeby była na kontakt tą stronę podałem tylko dla przykładu

Jaro070
komentarz
komentarz

Ładowarka musi być zakończona wtyczką microUSB, lub żeńskim portem USB.

MrPapaSmerf
komentarz
komentarz

mam jeszcze dwa pytania

1. czy jest jakaś przedłużka na te usb żebym mógł leżeć na łóżku i coś robić na tablecie a on by był podłączony cały czas do ładowania

2. czy jeśli komputer jest wyłączony to tablet przez usb sie ładuje? 

Jaro070
komentarz
komentarz

czy jest jakaś przedłużka na te usb żebym mógł leżeć na łóżku i coś robić na tablecie a on by był podłączony cały czas do ładowania

 

Coś takiego masz na myśli http://allegro.pl/kabel-usb-2m-przedluzacz-mesko-zenski-usb-2-0-i3509359219.html ?

MrPapaSmerf
komentarz
komentarz (edytowane)

tak chodzi mi o coś takiego tylko żeby jedna strona była zakończona usb którą podepnę do komputera a drugi koniec zakończony wtyczką która pasuje do tabletu

a i możesz mi powiedzieć jaka jest różnica między pmp5870c a pmp5570c?

Edytowane przez MrPapaSmerf
Jaro070
komentarz
komentarz

różnica między pmp5870c a pmp5570c

 

PMP5870C ma lepszy ekran (większa rozdzielczość).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.