x-kom hosting

Google Nexus 7 16GB

Bunsen
utworzono
utworzono

Witam!! Już kiedyś pytałem o tablet lecz nie kupiłem go ponieważ sytuacja finansowa się nieco zmieniła i dopiero teraz mam już odłożone pieniądze na tablet z nazwy tematu. Zastanawiam się czy ten tablet będzie wystarczający do przeglądania neta, chodzi mi o ten starszy model z tamtego roku... Może jest jakiś lepszy tablet do 800zł ? Dodam, że nie potrzebuje 3G ani LTE

Youki
komentarz
komentarz

Tylko na nim będziesz przeglądać internet ?
Jeśli tak to można kupić coś większego, no chyba, ze tylko 7 cali w grę wchodzi. :)

Bunsen
komentarz
komentarz

W większości do przeglądania neta, czasami jakas gra... Mysle ze 7 cali jest poreczniejsze xD

Youki
komentarz
komentarz

Może 8 cali albo 7.95 ?
Taki kompromis pomiędzy wielkością ekranu, a mobilnością :)

Bunsen
komentarz
komentarz

A jakie tablety jeszcze polecasz?

Youki
komentarz
komentarz

Asusa MemoPad 7, Nexus także może być, taniej to Nexo Go, a z coś ciutke większych to Acer Aconia Tab A1-810 lub Cube U35GT2. :)

Bunsen
komentarz
komentarz

Obejrzałem mniej więcej wszystkie tablety i najbardziej podoba mi się Memo Pad ;D Chociaż jakby nie patrzeć Nexus prezentuje się lepie choć ma jedną wadę - brak slotu na karty pamięci ;/

Zastanawiam się czy 16GB wystarczy czy nie.. Tutaj mam dylemat niestety.. 

Youki
komentarz
komentarz

Tutaj juz musisz sam podjąć decyzje :)

Bunsen
komentarz
komentarz

Obejrzałem w sklepie obydwa tablety czyli Asus MemoPad 7 i Google Nexus 7. Są do siebie bardzo podobne lecz jeśli chodzi o wygląd tutaj Nexus jest o wiele lepiej wykonany moim zdaniem, zwłaszcza jeśli chodzi o tył tabletu... Ale przecież to nie ma wyglądać tylko działać ;-) Pobawiłem się trochę i jednym jak i drugim bo akurat obydwa okazy były na wystawie i muszę przyznać, że Nexus chodzi nieco lepiej, jakby płynniej - może dlatego, że był tam android 4.1.2 i na dodatek czysty bez zbędnych aplikacji a na MemoPad był 4,3 i momentami się strasznie przycinał, nie wiem może dlatego, że dużo osób się nim bawiło...Niestety w sklepie w którym się bawiłem tabletami nie wziąłem żadnego z nich ponieważ ceny były zbyt wysokie (Nexus 899zł, MemoPad 799zł)... Tablety można dostać taniej np. kupując przez internet lecz idąc do domu natrafiłem na lombard,w którym na wystawie był Nexus 7 32GB w jakże niskiej cenie 699zł. Musiałem wejść i się dowiedzieć dlaczego tak tanio, pobawiłem się tabletem i go wziąłem... Naprawdę to była okazja, ponieważ lombard aby sprzedawać sprzęt, który ktoś zastawił a nie przyszedł po niego sprzedaje sprzęt w niskiej cenie przez godzinę każdego dnia... Czasami podobno można trafić na TV Sony Bravia 42' za 1000zł.. Lombard ma na tym zysk a i kupujący są zadowoleni ;-) Dostałem karteczkę, że jakby coś było nie tak to w ciągu 7 dni mogę go oddać i odzyskam pieniądze.. Niestety nie skorzystam z tego ponieważ tablet działa bez najmniejszych problemów, posiada wszystko co załączył producent, pudełko jest jak nowe, ogólnie bez rys z folią na ekranie... Już 2 dzień posiadam ten tablet i jest zadowolony i to bardzo... Nie dość, że mam tablet to jeszcze zaoszczędziłem i mogę kupić etui albo stację dokującą o ile takie coś jest bo jeszcze nie szukałem ;-) 
Dziękuje za pomoc Youki ;D 

plio123
komentarz
komentarz

a na ten patrzyłeś

NavRoad Nexo GO czarny 7,85 cali Przekątna ekranu 7,85'' Rozdzielczość 1024 x 768 Ekran dotykowy Tak System operacyjny Android 4.2 Procesor

ROCKCHIP RK3188 RK3188 4x 1.6GHz

Taktowanie procesora 1.6 GHz Pamięć wewnętrzna 16 GB Czytnik kart pamięci tak Komunikacja
  • Wi-Fi (802.11b/g/n)
  • Bluetooth
Wbudowany modem 3G/4G Nie Funkcja telefonu komórkowego Nie Aparat fotograficzny Tak Szczegółowe dane aparatu

Tył: 2MPix
Front: 0,3MPix

Złącza zewnętrzne
  • wyjście słuchawkowe
  • micro-HDMI
Bateria

4000mAh

Pozostałe parametry

Akcelerometr 
Aluminiowa obudowa 
Obsługa kart Aero2 przy pomocy zewnętrznego modemu
Czterordzeniowy układ graficzny Mali-400 MP4

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.