x-kom hosting

Problem z Nagrywaniem

xMast3rHDx
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,
Niedawno zakupiłem nowy ekran który ma rozdzielczość 1920x1080 , problem w tym że gdy nagrywam film programami : Fraps , Action , potem gdy próbuje obrobić i zrenderować, film jest rozmazany, próbowałem kilka razy wstawiać film różnymi programami, na jednym z nich wyskoczył komunikat w który mówił coś o złym formacie TV.
Proszę wytłumaczyć mi na czym polega problem i pomóc mi go rozwiązać ( na różnych stronach istniało takie same pytanie, ludzie podawali link do jakiegoś angielskiego poradnika, niestety nie posługuję się dość tym językiem więc proszę mi nie dawać tego linku :) )
Szczegóły : 
Monitor : SyncMaster TA550 firma SAMSUNG  LED HDMI

Z góry dziękuję



Update :
Program którym renderowałem i wyskoczył mi ten komunikat to PowerDirector

Update 2 :
Gościu ma ten sam problem, ale nie umiem przetłumaczyć tego : http://forum.cyberlink.com/forum/posts/list/13872.page

gurnii2
komentarz
komentarz

Podaj wpierw jaką masz kartę graficzną, płytę główna oraz procesor, a i ramu ile?

xMast3rHDx
komentarz
komentarz

Grafa : ATI Radeon HD5700 Series
Procek : Intel(R) Core i7 CPU
ACPI x64-based PC
Ram : 6.00 GB

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.