x-kom hosting

Lg 22" M228wa Z Tunerem Tv

bOlCzYk
utworzono
utworzono

Witam

Mam pytanie odnosnie tego monitora

http://www.allegro.pl/item277983224_lg_22_..._fv_gw_36m.html

Czy chcąc oglądac TV musi być WłąCZONY komputer czy wystarczy aby był włączony sam monitor???

I czy mozna nagrywac filmy na HDD z takiego tunera wbudowanego w monitor??

Dziękuje za odpowiedz ;)

mikrus
komentarz
komentarz

Komp nie musi być włączony. Antena idzie bezpośrednio do monitora.

A czy można nagrywać to ciężko mi powiedzieć.

bOlCzYk
komentarz
komentarz

Obecnie mam tuner wewnetrzny leadtek winfast 2000 xp expert i zastanawiam sie czy tuner w monitorze bedzie duzo różni sie od tego tunera który aktualnie posiadam

mikrus
komentarz
komentarz

nigdy nie miałem styczności z takim monitorem, ale raczej skłaniał bym się ku takiemu monitorowi niż tunerowi w kompie

bOlCzYk
komentarz
komentarz

danych technicznych jest napisane ze ten monitor ma tuner ANALOGOWY wiec nie wiem czy mozna nagrywac na dysk

  • 3 tygodnie później...
kornolio
komentarz
komentarz

Cheloł ewrybady :)

tak się składa, że mam identyczny monitor od jakichś 2 miesięcy, tez kupiony na allegoro i również miałem ten sam tunet ()winfast 2000 exp), także wyjaśnie co nie co :)

antene bezpośrednio podłanczasz do monitora, ma on wbudowany tuner TV, więc komputer można spokojnie wyłączyć i odlądać telewizję. Nagrywać się niestety nie da przy takim rozwiązaniu. Antene podłanczasz do monitora, więc trzeba by jakoś sygnał puścić do kompa. W takim wypadku lepszy byłby chyba tuner TV do kompa.

czy się dużo różni? ja zrezygnowalem ze swojego winfasta (chce ktoś kupić? :P ), poniewaz chciałem oglądać TV bez potrzeby włanczania kompa. Moim zdaniem się różni odbiór, w kompie sygnał musi być przetwarzany i puszczany kablem rgb/dvi do monitora. Na tym monitorze masz do wyboru sposób wyświetlania obrazu 16:9, 4:3, zoom x2, orginalny, lub własne ustawienia. Masz pełną kontrolę nad monitorem za pomoca pilota.

Nie sprawdzałem, jak wygląda obraz z na monitorze 22" z tunera w kompie, bo wtedy jeszcze nie miałem tego monitora. Ale zdaje mi sie, że by troszku gorzej wyglądał. Zresztą nawet w winfaście, jeśli dobrze pamiętam, byl tylko wybór proporcji obrazu 16:9 i 4:3, a tu mam do wyboru, do koloru :)

W Winfaście często przy nagrywaniu sygnału TV komputer przestawał mi reagować, a że z nagrywania często nie korzystam, to kupiłem ten monitor.

podsumowując, jestem bardzo zadowolony z tego monitora, i juz nie wróce do tunera w kompie.... chyba, ze satelitarnego :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.