x-kom hosting

Pomocy w wyborze tabletu - 1500zł

KubaPe
utworzono
utworzono

Witam serdecznie,

 

w związku z faktem, iż potrzebuje urządzenia mobilnego postanowiłem zainwestować w tablet. Jak zapewne zauważyliście w tytule tematu, budżet jakim dysponuję to 1500-1600 zł. Jeżeli chodzi moje wymagania względem urządzenia:

- przekątna 10" (najlepiej z matrycą IPS),

- wysoka wydajność (tablet będzie służył do grania, oglądania filmów i przeglądania internetu),

- 3g,

- slot na kartę pamięci,

 

Od kilku dni przeglądam różne fora internetowe poświęcone tematyce tabletów i na moje nieszczęście zdania są strasznie podzielone i bardzo trudno znaleźć zdecydowanie najlepsze urządzenie. Sam zastanawiałem się nad wyrobami firmy Asus, a konkretniej:

 

- Asus Transformer Pad TF300TG http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/asus-transformer-pad-tf300-32gb-3g.bhtml

 

Teoretycznie spełniał by on wszystkie moje wymagania, jednak mam pewną wątpliwość - jak wygląda sytuacja z jego wydajnością?

Z góry dziękuję za pomoc i mam nadzieję, że będziecie mi w stanie doradzić coś ciekawego.

 

Pozdrawiam,

Kuba

Youki
komentarz
komentarz

Musi być markowy ? :)

KubaPe
komentarz
komentarz (edytowane)

Niekoniecznie, byle spełniał wymienione w pierwszym poście kryteria. Bardzo zależy mi na wydajności, slocie na kartę pamięci i 10". 3G jest mile widziane ale nie będzie czynnikiem decydującym o zakupie. 

Gość
komentarz
komentarz

A może Samsung Galaxy Tab 2 10.1? 

KubaPe
komentarz
komentarz

No ok, ale jak wygląda jego wydajność w porównaniu ze wspomnianym przeze mnie ASUSEM lub innymi tabletami np. Plug FORCE, który wynalazłem oglądając recenzje na YouTube. Zdaję sobie sprawę, że specyfikacja techniczna to nie wszystko, ale jako, że sam z tabletami miałem kontakt raczej znikomy, szczególnie z tymi "lepszej" klasy.

Gość
komentarz
komentarz

Powiem ci jedną rzecz, moja babcia w t-mobile kupiła sobie właśnie tego Samsunga i jej się nie przydał oddała go mnie wiesz żadne ściny, przy wymagających grach takich co czasami na iphonie się przycięły,

mówie ci Samsung jest idealny co mam ci o nim powiedzieć? pisz


ma wejście na microSD ale pamięc wewnętrzna to 16gb

KubaPe
komentarz
komentarz (edytowane)

No dobrze, to mamy jedna propozycję. Są jeszcze jakieś sensowne alternatywy? Szczególnie zainteresowało mnie pytanie "musi być markowy?" Jeżeli byłby ktoś w stanie rozwinąć tą myśl i zaprezentować jakieś godne polecenia urządzenia.

Youki
komentarz
komentarz

Żadnych Tab'ow 2...
Może pomyśleć nad Onda V973, albo Samsung tab Note

  • 3 tygodnie później...
KubaPe
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam ponownie, kontynuuję swoje poszukiwania i powiem szczerze, że na tą chwilę zastanawiam się nad trzema urządzeniami:

 

- Onda V973,

- Cube U9GT5,

- Shiru Emperor 10

 

Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie podpowiedzi, które pomogą mi wyłonić najlepszy z nich. Wykorzystywany będzie tak jak wspominałem w pierwszym poście - do gier, filmów, czytania pdf-ów i przeglądania internetu.

 

Przeglądając różne filmiki i testy najbardziej interesujący wydaje mi się Cube U9GT5 ale jak wcześniej pisałem, nie jestem specjalistą.

 

Pozdrawiam!

Youki
komentarz
komentarz

Cube to dobra propozycja, chociaż jeśli chodzi o gry to wolniejsza od Ondy i niektóre najbardziej wymagające gierki mogą się przycinać. ;)

  • 3 tygodnie później...
kix
komentarz
komentarz

Witam serdecznie,

 

w związku z faktem, iż potrzebuje urządzenia mobilnego postanowiłem zainwestować w tablet. Jak zapewne zauważyliście w tytule tematu, budżet jakim dysponuję to 1500-1600 zł. Jeżeli chodzi moje wymagania względem urządzenia:

- przekątna 10" (najlepiej z matrycą IPS),

- wysoka wydajność (tablet będzie służył do grania, oglądania filmów i przeglądania internetu),

- 3g,

- slot na kartę pamięci,

 

Od kilku dni przeglądam różne fora internetowe poświęcone tematyce tabletów i na moje nieszczęście zdania są strasznie podzielone i bardzo trudno znaleźć zdecydowanie najlepsze urządzenie. Sam zastanawiałem się nad wyrobami firmy Asus, a konkretniej:

 

- Asus Transformer Pad TF300TG http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/asus-transformer-pad-tf300-32gb-3g.bhtml

 

Teoretycznie spełniał by on wszystkie moje wymagania, jednak mam pewną wątpliwość - jak wygląda sytuacja z jego wydajnością?

Z góry dziękuję za pomoc i mam nadzieję, że będziecie mi w stanie doradzić coś ciekawego.

 

Pozdrawiam,

Kuba

 

Sprawdz  sobie  LENOVO   IDEA  TAB  S 6000  ( też  miałem   problem   co   wybrać  )  kupiłem   go  dla   syna  ,  jest  zadowolony  ,  gierki   chodzą   ok  ,  internet   i  filmy   też  , 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.