x-kom hosting

Bluescrean problemy

Murawka
utworzono
utworzono

Witam od jakiegoś czasu (ok miesiąca) nawiedzają mnie bluescreany typu

0000000A

00000018

 

Odrazu mówie ze sprzetu nie wymieniałem ani nic nie ruszałem.

Z tego co wiem są to problemy z jakimiś sterownikami prubowałem użyć debugging tools for windows ale wyskakuje mi błąd

 

CommandLine: "C:\Windows\Minidump\Mini090613-02.dmp"
Cannot execute '"C:\Windows\Minidump\Mini090613-02.dmp"', Win32 error 0n193
    "%1 nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32."

 

System operacyjny to Vista 32

 

Bluescrean wyskakuje zaraz po uruchomieniu komputera (ok 5min) i po restarcie znowu po takim samym czasie, pózniej juz jest spouj i można nawet cały dzien pracować.
 

Youki
komentarz
komentarz

Zacznij od podania pełnej konfiguracji PC wraz z marką i mocą zasilacza.

Murawka
komentarz
komentarz (edytowane)

intel q6600 quad 2,4

4gb ram

geforce GTS 250 green edition 512ram

zasilacz chiftec 500 w

Youki
komentarz
komentarz

błąd zawsze idealnie po 5 minutach wyskakuje ?
Masz możliwość zrobić zdjęcie błędu i tutaj pokazać ?

Murawka
komentarz
komentarz

Nie to metoda na ,,oko,, po 5 minutach.

Chodzi o zdjęcie bluescreana??

Jak cos to dopiero dodam po weekendzie bo wyjeżdżam.

Youki
komentarz
komentarz

Tak. :)

BAKUN
komentarz
komentarz

Więc wejdź w C > windows > Minidump i tam znajduje się plik dmp. Dodaj go tu lub.

Murawka
komentarz
komentarz

Pojawił sie nowy problem. W czasie korzystania z komputera po jego uruchomieniu po jakimś czasie myszka i wszystko sie zacina? zawiesza? generalnie nic sie nie da zrobić i nic nie słychać (np jak grała muzyka) komputer trzeba wtedy resetować i tu kolejny problem czasem nie chce wstać włącza sie i widze ikonkę Intel i dalej nie idzie wtedy go resetuje i nie chce wstać jeszcze np 3 razy lub więcej. Podejrzewam ze to mogą byc ramy ;/

Youki
komentarz
komentarz

Masz dwie czy jedną kość ?

BAKUN
komentarz
komentarz

Podaj temperatury podzespołów, sprawdzisz je programem CPUID HWMonitor. Zrób pomiar w spoczynku i w stresie (obciąż grą najlepiej ) Wstaw ss. Smart dysku najlepiej zrobić, programem hdtune. Pomiary napięć zasilacza w kolejnym kroku. Jeżeli chodzi o ramy użyjesz tego <font><font>http://www.sendspace.com/file/phtkb5</font></font> i zostaw włączony przez 7 cykli(okrążeń) Rozpakuj na pendrivie, umieść w usb i restart.

  • 1 miesiąc później...
romanman
komentarz
komentarz

A sprawdzałeś w środku czy nie masz żadnych zanieczyszczeń ? Kurz w wiatrakach tak dalej, może przy włączeniu w wiatrakach jest za dużo pyłu i wyłącza się awaryjnie, a gdy trochę "odleci" pracuje już w miarę stabilnie.

Pan Brox
komentarz
komentarz

A może słyszysz jakieś dziwne odgłosy nie wiem coś trzaska.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.