x-kom hosting

Zmiana Stylu...

tomq90
utworzono
utworzono (edytowane)

Hej !

Czy administracja nie zamierza zmienić stylu forum na te niebieski co był kiedyś? Tamten styl w porównaniu do tego był super. Ten mi się bardzo nie podoba. Na tamtym forum było bardziej przejrzyste!

Weźcie zmięcie ^^

mat159
komentarz
komentarz

Forum zostalo przeniesione na nowy skrypt, wiec nie bedzie powrotu do starego, chociaz moze w koncu doczekamy sie zmiany stylu na inny.

Jesli masz inne pytania, przejzyj najpierw ten temat: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=18187

Dziniu
komentarz
komentarz

ja jakoś się przyzwyczaiłem forum to nie rewia moda tu trzeba pomagać to forum nie jest forum graficznym tylko komputerowym i styl się tutaj moim zdaniem mało co liczy najważniejsza jest pomoc

GoBi
komentarz
komentarz

Nad stylem można pomyśleć ale to trzeba się zmobilizować.. a z tym są problemy.

Przemek
komentarz
komentarz

Jako tako ze z sama zmiana stylu nie bedzie problemow a i wybor darmowych skorek tez jest spory to jednak jest jakies ale.

Jedyny mankament to pozniejsze zanalezienie PL przyciskow.

Juz kiedys spedzilem kilka godzin szukajac przyciskow jednak bez sukcesu.

Z tego wychodzi ze jesli forumowicze chca zmiany wygladu to rowniez musza sie zaangazowac by przerobic przyciski.

GoBi
komentarz
komentarz
rowniez musza sie zaangazowac by przerobic przyciski.

Potrzebujemy jednego stałego grafika... Apex ty sie bawiłeś kiedyś ? Jak tam Ci idzie ??

Apex
komentarz
komentarz

Z przyciskami raczej nie będzie problemu ;)

Popek
komentarz
komentarz

To jak będzie nowy styl? :)

aXE
komentarz
komentarz

Oby :) A baner może też nowy by się skombinowało :D

Kamik47
komentarz
komentarz

Na baner swiateczny jest konkurs:D ciekawe czy ktos wogole wysyla prace :P mam nadzieje ze tak i bedzie nowe logo, a czy zostanie zamieszczone zostawiam to w rekach wladcow :)

Gość
komentarz
komentarz

Co do przycisków - ja też mogę pomóc, nie ma żadnego problemu.Co do przycisków - ja też mogę pomóc, nie ma żadnego problemu.

karollek
komentarz
komentarz

powtarzasz się :D ja w sumie też mogę pomóż ale ktoś mi musi powiedzieć jak to się robi :)

Kurzun
komentarz
komentarz

Kroki w tym kierunku są już podjęte. Koniec dyskusji.

Boski4
komentarz
komentarz

karollek szukasz tutoriali do programu graficznego. Jeżeli chodzi o przyciski to ja też mogę pomóc.

//Boski4 patrz post wyżej, a takie kwestie to na priva ;)

//ZAMYKAM

//naekana

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.