x-kom hosting

Tani tablet dla dziewczyny.

xMartinez
utworzono
utworzono

Witam Was po raz pierwszy i chciałbym od razu prosić o radę.

 

Mojej dziewczynie zepsuł się laptop, coś na płycie głównej odpowiadającego za grafikę, jakiś mostek, nie wiem. Naprawa 350+ zł.

Laptop ma 4 lata i nawet sprawny nie należał do super urządzeń.

Skoro jesteśmy studentami to pieniądze nie są naszą mocną stroną, szczególnie po wakacjach, więc kuno nowego laptopa nie wchodzi w grę :(

 

Mam teraz pytanie, biorąc pod uwagę moją wiedzę informatyczną ma ono sens, ale nie wiem jak będzie to wyglądało pośród ludzi którzy się znają. A mianowicie:

 

Czy do 400 zł jestem w stanie kupić tablet, na którym będę mógł swobodnie przeglądać internet, obejrzeć coś na youtube, skorzystać z MS Office, albo obejrzeć jakiś serial z maxvideo czy innych tego typu portali bazujących na flashu?

 

Czy wg Was taki zakup ma sens ? Może lepiej zastanowić się nad kupnem używanego laptopa ?

 

Proszę Was o pomoc.

                                                  Zdesperowany chłopak płaczącej dziewczyny.

Youki
komentarz
komentarz

Z takim budżetem dostaniesz coś na Androidzie, przykładowo z nowych K&M KM0793 dostaniesz.

slawiczek1908
komentarz
komentarz

Mi proponowano  Prestigio PMP5870C. Są różne ceny tabletów w takiej cenie ale, są tez takie co mają słabą specyfikację rozglądaj się za jakimś 1 GB ROOM oraz dwurdzeniowym procesorem.

Dreco
komentarz
komentarz

A nie lepiej kupić używanego netbooka w dobrym stanie, tańsze tablety oprócz słabych parametrów mają słaby dotyk co nie daje już takiej przyjemności z korzystania.

  • 4 tygodnie później...
Dżony2
komentarz
komentarz

Dreco ma racje, przy takim budżecie zdecydowanie lepiej jest kupić używke, bo sory ale nowego nic sensowengo nie kupi;/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.