x-kom hosting

,,Padający'' dzwięk WINDOWS XP

Sawian
utworzono
utworzono (edytowane)

Tak jak wyżej kiedy włączam komputer zawsze jest ten startowy dzwiek ,pozniej piosenek moge sluchac moze ze 2 minuty po czym karta ,,pada''.

karta siada nagle (nie ,że np kopnąłem w komputer i mogło sie coś rozłączyć) tylko sam bez niczego.

 

Wiecie może co to jest?

Dodam ,że wcześniej działo się to samo ale wystarczało mi na np 3 godziny.

 

Dzięki

Edytowane przez Sawian

Gość
komentarz
komentarz

karta dzwiekowa integra czy dedyk?

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Podaj konfigurację kompa. Czy w menedżerze urządzeń jak klikniesz w kartę dźwiękową pojawia się komunikat "To urządzenie działa poprawnie" ?

Sawian
komentarz
komentarz (edytowane)

No właśnie tak nie pisze ,ale kiedy dzwięk działa chyba jest ok (musze jeszcze sprawdzić)

 

 

Karta wideo NVIDIA GeForce 8600 GT (512 MB)

 

Karta dźwiękowa Creative Audigy LS Audio Processor (to wyszukuje everest ,pewnie dlatego że jej nie czyta)

,ale karta wygląda tak jak na tym zdjęciu może to nawet ta.http://creative.strefamarek.allegro.pl/creative-sound-blaster-audigy-se-oem.html

Jutro zdejme klape od komputera i powiem wam dokładnie.

 

Płyta głowna Abit ip35-e

 

Procesor DualCore Intel Core 2 Duo E4500, 2200 MHz (11 x 200)

 

2 gb Ramu.

 

sterowniki są na bank ok bo działały ,przez ponad pół roku.

 

Usunąłem teraz jakiegoś wirusa i nagle dzwięk zaczął działać.Tyle ,że na karcie dalej piszę

Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 28)

Mam nadzieję ,że to nie jest tylko chwilowo jutro się jeszcze odezwę

Edytowane przez Sawian

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.