x-kom hosting

Problem z Gimpem.

Legendarny
utworzono
utworzono (edytowane)

Witajcie,

 

A więc, problem polega na tym, że nie mogę dodawać obrazków do gimpa, przeciągam z folderu bądź pulpitu i nic się nie dzieje, jedynie przez <plik otworz itp...>, że tak to ujmę, ale to dupa a nie robota od razu się odechciewa robienia czegokolwiek i bardzo utrudnia prace. :zly:

  • 2 miesiące później...

Shadowwek
komentarz
komentarz

To jest GIMP.

Darmowy program - to nie Fotoszop.

Nie potrafi Ci nikt pomóc, chyba że przerobisz całego softa, programując go w ten sposób, by robił akcje - taką jak przy <plik otwórz itp> - po prostu naciągając plik na gimpa.

Zayfi
komentarz
komentarz

To jest GIMP.

Darmowy program - to nie Fotoszop.

 

Co ty nie powiesz? A dlaczego u mnie działa?

 

Jaką masz wersje gimpa?

c4ch3
komentarz
komentarz

Nie potrafi Ci nikt pomóc, chyba że przerobisz całego softa, programując go w ten sposób, by robił akcje - taką jak przy - po prostu naciągając plik na gimpa.


Wow.
OP: Spróbuj zaktualizować go do najnowszej wersji, ewentualnie odinstalować i zainstalować jeszcze raz.
W każdym razie u mnie działa ta funkcja także w wersji Portable bez żadnego programowania :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.