x-kom hosting

Problem z gra Saints row 4

patryk346
utworzono
utworzono

Witam oto moje parametry komputera Procesor: AMD Athlon(tm) II X4 635 2.90ghz Ram:8 GB 1600mhz karta graficzna: AMD Readon 4870 hd 1gb 256bit windows 7 professional 64bit

I mam taki problem gra normalnie by mi nawet smigala plynnnie na wyoskich srednich ustawieniach ale jest taki problem ze jak gram jakies te 10 min ekran od casu do czasu mi miganie na taki bialy kolor z paskami roznego koloru wydaje mi sie ze to od karty moze byc znacie moze ten problem? gdy gram dluzej to czesciej miga ten ekran

Human
komentarz
komentarz

Pograj z dobre 30 minut i podaj temperatury podzespołów z programu HWmonitor.

jnocctcop
komentarz
komentarz

Z włączonym HWmonitor pograj a potem sprawdź jakie były max temperatury

patryk346
komentarz
komentarz (edytowane)

MAx temepratura pisala 74 stopnie minium 54 a value 64  o dziwo teraz jak odpalilem ta gre nie migal mi juz ekran:/ ani razu nie mignal przez cala gre


pomoze ktos czy nie?

jnocctcop
komentarz
komentarz

MAx temepratura pisala 74 stopnie minium 54 a value 64 o dziwo teraz jak odpalilem ta gre nie migal mi juz ekran:/ ani razu nie mignal przez cala gre

pomoze ktos czy nie?


Ale to temp grafiki? Jak tak to wszystko spoko, chyba że to cep

Wysłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

patryk346
komentarz
komentarz

jeszcze raz sprawdze to gdzie ta temperatuta pisze ogolnie? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.