x-kom hosting

Se W800i Czy W810i?

martin6230i
utworzono
utworzono

witam, który telefon wybrać, bardziej podoba mi sie w810i, lecz bateria jest słabsza, ile wam trzyma (proszę o opinie ludzi którzy wiedzą a nie zgadują)

Gość
komentarz
komentarz

Oj oj w810i jest nowszym telefon poprawiono w nim wiele i batreria trzyma...dłużej wiem to po sobie bo miałem wcześniej k750i(blizniak w800i) i batreria trzymała z "zabawą" 3-4 dni w w810i trzyma z "zabawą" 4,5 - 5,5 dnia

Polecam w810i pozatym przeczytaj recenzję , mówie Ci że lepiej wziąść w810i

link do recenzji :

http://www.se-center.pl/articles.php?id=24

zigi123
komentarz
komentarz

osobiście miałem w810i ale wtedy jak go jezcze nie bylo w Polsce kupiłem go w Anglii w miejscu mojego zamieszkania i powiem że radze ci W810i telefonik jest spocio a jezeli nie to może nokie N95 obecnie uzywam i jest super telefonik tyle ze troszke ceglasty...

MOJ WYBÓR W810i...!!!!!!!!!!!!!!

  • 2 miesiące później...
bastek37996
komentarz
komentarz

w moim w810 bateria trzyma 7 dni bez sluchania muzyki itp

także polecam w810i fotki tez fajnie wychodzą;)

  • 2 tygodnie później...
Walkman
komentarz
komentarz

w moim w810i tez trzyma 7 dni bez sluchania muzyki > ale on ma mozliwosci takie jak wgranie nowego softu , flash menu , akustyki , sterow aparatu za pomoca kabelka do komputera (dcu-60) (exstra fonik polecam)

martin6230i
komentarz
komentarz

po co odkopujecie tematy?? Już dawno kupiłem W810i i jestem zadowolony..., :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.