x-kom hosting

Jaki Monitor 20" Polecacie

Azibiz
utworzono
utworzono

jaki monitor 20'' polecacie ja mysle nad LG L206WTQ-SF a co wy polecacie?? :rolleyes:

Azibiz
komentarz
komentarz

a moze cos troche tanszego??:)

Popek
komentarz
komentarz

Ten LG będzie bdb wyborem :)

Azibiz
komentarz
komentarz

ja tez tak mysle :)

aXE
komentarz
komentarz

Ja kiedyś miałem LG i jakoś bez powodu mi kolory poszły, miałem tylko niebieski , zielony i żółty :/ ja ogólnie LG nie polecam

Azibiz
komentarz
komentarz

a jaki dokladnie monitor miales i ile go uzywales?

aXE
komentarz
komentarz

ja nie miałem plazmy :D tylko te wielkie pudła :D miałem go 3 lata, działał spoko ale w grach to tak głupio, np. w NFS Carbonie było takie coś że podjeżdżał (w filmiku) ten gościu z exoticami i one są normalnie srebrne a ja miałem żółte, trochę to denerwujące było...

PS. to był FLATRON... dalej nie pamiętam

Azibiz
komentarz
komentarz
ja nie miałem plazmy :D tylko te wielkie pudła :D miałem go 3 lata, działał spoko ale w grach to tak głupio, np. w NFS Carbonie było takie coś że podjeżdżał (w filmiku) ten gościu z exoticami i one są normalnie srebrne a ja miałem żółte, trochę to denerwujące było...

PS. to był FLATRON... dalej nie pamiętam

ja go tez mam uzywam ponad 5-6 lat i nic sie jeszcze nie stalo:D

nokia
komentarz
komentarz

Ja również mam złe wspomnienia jeżeli chodzi o LG.

Polecam za to SAMSUNGA;-))

Duży plus dla tej firmy.;-))

Popek
komentarz
komentarz

Jesteście pierwszymi ludźmi od których słysze że mieli nieprzyjemne stosunki z monitorami LG :P

Ja ci moge polecić głownie LG właśnie

Lipton
komentarz
komentarz

ja mam LG i po 2.5 roku mi nieraz piszczy. W PC Format napisali mi ze mam zalac Olejem Nitro Cewki to nie bedzie tak sie dziac :D

Mam Flatrona :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.