x-kom hosting

Darmowy program do edycji filmów

grejpfrut
utworzono
utworzono

Witajcie,

 

wiem, że tutaj już było wiele pytań o programy do obróbki filmów. Ale moje pytanie: Czy ktoś zna darmowy program (wersję trial'ową), który by mógł:

 

1) przycinać film

2) sklejać filmy

3) dodawać napisy

4) dodawać efekty przejścia

5) zapisywać w różnych formatach

 

Wypróbowałem ileś tam wersji trial'owych, ale one mają różne ograniczenia, np. dodają logo do filmu, albo pozwalają tylko na filmy 3-minutowe itd.

 

Dzięki za pomoc!

Gość
komentarz
komentarz

Adobe Premiere Pro - profesjonalny program do montowania materiałów wideo. Trial 30 dni. Nie ma ograniczeń.

grejpfrut
komentarz
komentarz (edytowane)

Adobe Premiere Pro - profesjonalny program do montowania materiałów wideo. Trial 30 dni. Nie ma ograniczeń.

Dzięki, wypróbuję!


Jednak - klapa...

 

Adobe limituje wielkość darmowego pobrania. Mogę pobrać za darmo aplikacje do 2 GB (każą utworzyć sobie jakiś creative cloud), a na Premiere Pro potrzeba, z tego, co wyczytałem, 4 GB na dysku, więc jest pewnie większy. Za to już trzeba by było zapłacić ok 25 euro, a i tak nie ma pewności, że akurat ten program pozwoliliby pobrać...

 

Tak, że dalej nic.

rokko
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja korzystam z Linuksowego Avidemuxa.

Na Windę zobacz VirtualDub.

 

EDIT:

Z tego co widzę Avidemux jest już całkowicie przeportowany na Windę, także wypróbuj, są do niego też wtyczki rozszerzające funkcjonalność ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.