x-kom hosting

Tablet dla kobiety do 1300 zł

katrina
utworzono
utworzono

Witam wszystkich

 

chciałabym kupić sobie tableta, ale żebym mogła tam włożyć tez kartę playa, więc chyba chodzi o to 3G tak? Koleżanka ma Acea Iconie i sobie chwali, ale ona jest taka troche ściemniara...i wszystko co jej to najlepsze:). Możecie się jakoś ustosunkować:)? Serdeczne dziękuję:)

  • Dobra wypowiedź 1

Youki
komentarz
komentarz

Witaj! :)

Jaka przekątna ekranu Cię interesuję ?

Do czego będzie służyć Ci tablet głównie ? 

katrina
komentarz
komentarz

Witam

 

dziękuję za reakcję:). Obowiązkowo 10 cali i dlatego stąd też wybór tego Acera. Taki troche lansiarski (jeśli tak to można powiedzieć) jest też Samsung ale przyznam się , że nie mam pojęcia czym się różnią, bo ceną tak:)

Youki
komentarz
komentarz

Do czego będzie służyć Ci tablet głównie

Fajnie jakbyś na to pytanie odpowiedziała jeszczę. 

Tylko 10,1 czy jeśli będzie 9,7 cali to już odpada ? ;)

 

chciałabym kupić sobie tableta, ale żebym mogła tam włożyć tez kartę playa

Chodzi Ci tylko o internet, czy będziesz chciała także wykonywać połączenia ? :P

 

katrina
komentarz
komentarz

Nie, no 9,7 też o tyle sie nie będziemy targować:). A służyć ma wyłącznie do Internetu. Żadnych gier itp.

Dżony2
komentarz
komentarz

Rozumiem, że chodzi o tablety z Androidem tak? Nie wiem czy mają to być tylko marki typu Samsung, ale zobacz sobie też na Navroad Nexo 3G na którym zaoszczędzisz parę stówek, a wcale nie jest gorszy. Ja mam tego samego ale w wersji 7 cali i bardzo sobie chwalę i moja żona zresztą też:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.