x-kom hosting

Wielki Konkurs Graficzny

Kamik47
utworzono
utworzono (edytowane)

Nie wiem czy sie uda zorganizowac tutaj lecz warto sprobowac.

Konkurs trwa od 8.12.2007 do 15.12.2007 do godziny 14 (rowny tydzien) (data do zmiany)

1. Tematyka dowolna, zrob logo, baner, sygne, avek co tam cchcesz o czym chcesz;)

2. Praca musi byc podpisana nickiem z pcforum, umieszczona gdzies na dole:)

3. Po wykonaniu pracy zamieść ją w poście.

4. Nie można publikować prac wcześniej na forum!

5. 15.12.2007 temat zostanie zamkniety i zostanie utworzona ankieta, osoby beda glosowac kogo praca najlepsza.

6. Nagród niestety nam nie przydzielono.

7. Oprogramowanie dowolne, PS, Flash itd...

Do administracji: Podoba wam sie taki pomysl czy temat do usuniecia? Wydaje mi sie ze to fajny sposob na jakies spedzenie czasu ;) Mam nadzieje ze przyjmiecie to B)

Pozdro

Kurzun
komentarz
komentarz

Fajny, chociaż znając mentalność bez nagród będzie 5 prac na krzyż.

Gość
komentarz
komentarz
1. Tematyka dowolna, zrob logo, baner, sygne, avek co tam cchcesz o czym chcesz;)

Moim zdaniem o wiele za bardzo ogólnie. Jak to się będzie oceniać? Sygnę do sygny jakoś można porównać, ale sygnę do banneru będzie już ciężko... No nic, może coś naskrobię.

Kurzun
komentarz
komentarz

Ja mam pomysł! Świątecznie logo forumpc ; - ) Nagroda - ranga Przyjaciel. Haha :bigsmile:

Gość
komentarz
komentarz
Ja mam pomysł! Świątecznie logo forumpc ; - ) Nagroda - ranga Przyjaciel. Haha :bigsmile:

Mamy jakąś pewność, że ją dostaniemy? ;)

zigi123
komentarz
komentarz

Nie no pomysl superowski

Ja sie nieprzyłącze niestety bo nie mam teraz zabardzo czasu ale jak znajde to cos tam wykombinuje a np nagrodą moze byc nie wiem

np kto ma fotke konto na fotce to kto wygra to moze nagroda byc kod dostępu do bycia gwiazdą

http://www.fotka.pl/gwiazdy.php

jak kto nie wie co to to tutaj jest link albo nie wiem moze byc nagroda kod dostepu do jakies tam strony pomyslcie nad tym tyle ze smsa po ten kod to musial by wyslac niestety orgaznizator no ale jak bedzie nagroda to i bedzie duzo prac

Gość
komentarz
komentarz

Zigi: Bardzo dobry pomysł na nagrode :) Ale czekajmy na wypowiedź Bizona, Necika lub Przemka :P

Kurzun
komentarz
komentarz
Mamy jakąś pewność, że ją dostaniemy?

Moderatorskie słowo :bigsmile:

ambas
komentarz
komentarz

Pomysł dobry ale

3. Po wykonaniu pracy zamieść ją w poście.

Według mnie lepiej by było przysyłać prace do Ciebie na maila a Ty zamieścisz je pod koniec konkursu.

Kamik47
komentarz
komentarz

@up nie glupi pomysl.

Ja mam pomysł! Świątecznie logo forumpc ; - ) Nagroda - ranga Przyjaciel. Haha
bdb pomysl, tylko bez tej rangi. Nagroda to bedzie hmm uscisk reki Kamik47. Odbior osobisty, nad nagroda pomysle jeszcze:) Ale przeciez sama wygrana to nagroda :P

Niech wypowiedza sie admini i wydaje mi sie ze moglibysmy zaczac to dzis od 00;00 do soboty za tydzien do 00;00 :) (jesli bedzie zgoda)

Zarov
komentarz
komentarz

Jako że to jeszcze temat organizacyjny to pozwolę sobie coś dodać.

Otóż już kiedyś organizowałem coś takiego, tylko że na logo dla pewnego forum, najlepszym pomysłem będzie jeśli użytkownicy będą przysyłać swoje prace do któregoś z moderatorów/moderatorek bądź wyżej i taka osoba dokładnie w godzinie zero przygotuje temat z ankietą itd. Dowolny temat jest moim zdaniem przesadą, niech będzie logo, nowe rangi, buttony czy coś w tym stylu dla forum i użytkowników. Takiej osobie można by przyznać rangę czy przyznać inna skromną nagrodę.

Kurzun
komentarz
komentarz

Uwaga, uwaga!

Ogłaszam konkurs graficzny tzn. finalną wersję :bigsmile:

Konkurs polega na zrobieniu zimowego loga forum. Nagrody są wspaniałe bo dla zwycięzcy przewidziane są gratulacje od samych administratorów tego zacnego forum! Za drugie miejsce gratulacje od Ja a za 3 od wszystkich moderatorów i moderatorek. Konkurs rozpocznie się o godzinie 00;00 i trwać będzie równy tydzień. Prace można nadsyłać do soboty - 15 grudnia do godziny 00:00. Prace prosimy nadsyłać na maila - konkurs.forumpc@gmail.com

:bigsmile:

GoBi
komentarz
komentarz

Oczywiście przyłącze sie do fundatora nagród :D Ten kto wygra bedzie miał u mnie 100% szacunku bo naprawde żeby wygrać w takim konkursie trzeba mieć łeb do grafiki ( lecz ja takiego telantu ani odrobinke nie mam ) więc bardzo szanuje takich ludzi.... Zapraszam do nadsyłania prac... :)

Kamik47
komentarz
komentarz (edytowane)

Polecam wrzucic ten temat do Grafiki:)

//Niech będzie tutaj na widoku, sprawa dotyczy tez forum więc jest dobrze - Zarov

Kornelia
komentarz
komentarz

Ja jestem jak najbardziej za :) . Nagrody owszem mogłyby być, ale bez tego sądzę, że też znajdą się chętni. Mam nadzieję, że pomysł przejdzie :)

Gość
komentarz
komentarz

Wolałbym bez nagród niż z takimi.

To ma być Wielki konkurs graficzny? Nagroda to gratulacje?

sw33taśnie.

W takim wypadku odpadam.

Kamik47
komentarz
komentarz

Temat pracy: Świateczne/zimowe logo forumpc.

Nadsylajcie prace na konkurs.forumpc@gmail.com

Nad nagroda sie pomysli ;) Bedzie Super odjechana... Moze jakas 8800GT albo Core 2 Quad Extreme :P Pomyslimy zobaczymy :)

Zachecam ;)

Kurzun
komentarz
komentarz

Jacky i właśnie pokazujesz mentalność ludzką. Za darmo to nawet palcem nie kiwniesz a gdyby była jakaś wielka nagroda siedziałbyś 24h przed komputerem.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.