x-kom hosting

Aktualizacja androida AINOL Novo 7 elf II

grypcio92
utworzono
utworzono

Witam. Jestem posiadaczem tabletu Ainol novo 7 elf II i nie mam zielonego pojęcia jak wgrać dla niego system Androida 4.1.1. Natrafiłem w internecie na informację że taki system jest dopuszczony dla tego typu urządzenia i że ludzie go normalnie instalują i zauważają znaczącą poprawę wydajności, z tym że ja robiąc wszystko jak w instrukcji mam problem z zainstalowaniem. Po uruchomieniu tabletu za pomocą przycisku głośności i Powera, mam możliwość "apply update from sdcard" na kartę SD wgrywam to co jest podane w instrukcji, ale po wybraniu tej opcji cały czas wyświetla mi się napis: E: failed to mount /sdcard (invalid argument)

 

Proszę o pomoc. Całą swoją wiedzę opieram tylko i wyłącznie z tego tematu: http://forum.android.com.pl/f654/jb-android-4-1-1-dla-ainol-novo-7-elf-ii-oficjalny-253273/

Jaro070
komentarz
komentarz (edytowane)

Musisz zamontować kartę SD. W Recovery wchodzisz do Mount i Mount external sd.

Edytowane przez Jaro070
Joachim
komentarz
komentarz

forum tabletowo.pl

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.