x-kom hosting

Czy można przerwać recovery systemu

gustawson1
utworzono
utworzono

Witam!

Znalazłem laptopa zagranicą. Wiem wiem, brzmi to ciekawie, ale znalazłem.

Jest to HP pavilion g6. Także całkiem spoko laptop z windowsem 8.

Jest troche poobcierany ale działa.

Postanowiłem przywrócić go do stanu fabrycznego, poprzez recovery.Wybrałem reset dalej z dwóch opcji just removed, fully reset, wybrałem fully reset czego teraz strasznie żaluje.

KOmputer się formatuje, ale robi to strasznie wolno, zbliża się trzecia godzina a komputer pokazuje mi że dopiero 14% zrobił...
Można to teraz jakos bezpiecznie  przerwac i wybrac szybsza metode resetowania, czy poprzez moj blad teraz musze cierpiec i czekac?

kml700
komentarz
komentarz

Przerwanie nie powinno nic sknocić ale nic nie wiadomo .

Można np odciąć zasilanie i  po czekaniu .

Ale robisz to na własne ryzyko .

gustawson1
komentarz
komentarz

Tzn. az taki nadgorliwy nie jestem i tak teraz wychodzę, przed nami noc. Niech sobie chodzi, lecz czy taki pełny reset w windowsie 8 powinien trwać aż tyle?
Ja rozumiem że to musi trwać, ale sadze ze max 3 godziny powinny wystarczyć na wszystko.

kml700
komentarz
komentarz

Trzy godziny to stanowczo za długo . 

Całkiem możliwe że coś jest uszkodzone np dysk .

gustawson1
komentarz
komentarz

No coż, dzięki wielkie za odpowiedź, poczekam jednak do końca i bede dalej szukał i stawiał go na nogi.

gustawson1
komentarz
komentarz

Ok. Jestem juz po całym procesie.

Przerwałem ten długi proces resetowania i wznowiłem go na Just Removed, który był o wiele szybszy.
Po tym wszystkim laptop chodzi jak nowy.

Piszę to dla tych, którzy beda miec podobny problem.
Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.