x-kom hosting

Officejet 4500 Prosze o pomoc

Slajderr
utworzono
utworzono

Witam mam problem z tą drukarką. 

Mam ją zainstalowaną na 2 urządzeniach- Laptopie i komputerze. 

Wszystko było okej drukowala na jednym i drugim. Jakiś czas temu przestała drukować z poziomu komputera. Nie wiadomo z jakich przyczyn nagle komputer jej nie wyszukuje. Do wczoraj było okej bo drukowała jeszcze z poziomu laptopa ale wczoraj jak chciałem wydrukować sobie coś z laptopa to zamiast drukować na czarno biało zaczeło drukować na kolorowo mimo, że tusz czarno-biały jest uzupełniony. Komputer nie wyłapuje jej w ogóle przez wi-fi. Myślicie, że mam pobrać jakieś sterowniki czy co zrobić? Proszę o pomoc.

Rafał-85
komentarz
komentarz

A zmieniałeś coś związanego z tą drukarką? Sterowniki - uaktualnienie, uzupełnienie lub wymiana tuszów? Mi padł skaner po uaktualnieniu sterowników, pomógło dopiero wgranie na nowo systemu i zainstalowanie starych sterowników (przy J4680).

Slajderr
komentarz
komentarz

Nic nie zmieniałem a pamiętasz z jakiej strony z jakiej strony pobrałeś stare sterowniki?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.