x-kom hosting

Warn - usuniecie

Sean
utworzono
utworzono

witam...chciałbym prosić o zdjęcie mi warna, którego dostałem za nieumyślną chęc pomocy...troche czasu mineło od tamtej pory i po przemyśleniu sprawy stwierdzilem czytac wszystko dokladnie i nie postepować pochopnie ...może to nie jest dokładne wytłumaczenie ale bardzo o to prosze...pozdrawiam Sean

demarco
komentarz
komentarz

Jeszcze 2.5miesiąca i bedzie po warnie

Nie widzę powodu zdejmowania warna

Kamilosław
komentarz
komentarz

sean moderatorzy moga ci zdjac warna ale jak napiszesz jakis referat na temat komputerow :Dja dostalem warna chyba z tego samego powodu co ty:) --> pomoc w piractwie<-- ale tez to zrobilem nieumyslnie :P

Sean
komentarz
komentarz
Jeszcze 2.5miesiąca i bedzie po warnie

Nie widzę powodu zdejmowania warna

nie będę się kłócił ... lecz jestem dosyć długo na forum i nigdy nie postępowałem nie zgodnie z regulaminem...procz tej sytuacji (nie umyślnie spowodowanej)...vaderzil dokładnie...chyba prędzej padne niż przezyje te 2,5 miesiaca z 10 % w profilu ;/

Kamilosław
komentarz
komentarz

szybko zleci czas :D ja kiedys mialem bana na pare miesiecy i przezylem :D

Sean
komentarz
komentarz

bez przesady :)

Zarov
komentarz
komentarz

Warna dał demarco i to on zdecyduje o tym czy go zdjąć czy nie. Jak widać nie jest przychylny więc zostaje Ci czekanie, chyba że Demarco wyjdzie z propozycją artykułu, opisu czy czegoś innego.

Tyle na temat. Komentarze są zbędne.

Sean
komentarz
komentarz

tak wiec czekam na ewentualna możliwosc zdjecia warna ... pozdrawiam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.