x-kom hosting

Porada sprzęt

fuzzym
utworzono
utworzono

Witam wszystkich bardzo serdecznie !!!!

Chciałbym prosić o poradę !! Mój palmtop uległ wypadkowi i reanimacja jest nie możliwa.

Dużo piszę, notuję i podróżuje . Moja torba pęka od zeszytów, notesików , kalendarzy i masy, masy żółtych karteczek. 

Chciałbym to jakoś uporządkować , telefon typu smart fon odpada gdyż dla mnie telefon służy do dzwonienia.  Jak mp3 do słuchania. 

I tu mam dylemat Czy kupić :

-Palmtopa 

-Tableta 

-Netbooka 

Dziękuje 

Pozdrawiam 

dawid912
komentarz
komentarz

Hmm na twoim miejscu brał bym tableta 

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Ile masz kasy ? Bo może warto wziąć laptopa ;)

fuzzym
komentarz
komentarz

Hey 

Mam Laptopa Asusa jest .... a mi zależy na mobilności . 

Youki
komentarz
komentarz

No to wybór zostaje pomiędxy tabletem z fizyczną klawiaturą zapewne a notebookiem. :)

fuzzym
komentarz
komentarz

hmmm... no właśnie . Muszę iść do sklepu i zob. jak się pisze na tablecie. Ale ogolnie bardzo mi się podoba. Choć nie wiem jak się pisze

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli bardzo dużo piszesz, to myślę, ze powininenes dokupić fizyczna klawiaturę, czy to bedzie w formie stacji dokującej czy na BT. Teraz ile tak mniej więcej chciałbyś przeznaczyć ?

fuzzym
komentarz
komentarz

myślę że około 800 zł , chce kupić używane.

Youki
komentarz
komentarz

OK, a jeśli zdecydujesz się na tablet to przekątna ekranu obojętna ?

fuzzym
komentarz
komentarz

Myślę o Tablecie Ipad 2 . 

Przemawia za nim łatwe przenoszenie i dość dużo aplikacji.

A negatyw trochę za duży....

Youki
komentarz
komentarz

Za 800 zł kupisz już jakąś używke jeśli chodzi i Ipada 2. Troszke więcej i powinieneś być w stanie kupić Ipada mini. :0

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.