x-kom hosting

System nie chce się uruchomić.

morela2112
utworzono
utworzono

Bardzo proszę o pomoc, od wczorajszego wieczora system nie chce się uruchomić, dochodzi tylko do ładowania systemu a pozniej nic, ta ikonka microsoftu jest tak przez dlugi czas, ile tylko sie da i dalej nie rusza. Nie mam płyty Visty, przynajmniej nie moge jej znaleźć, w pudełku od laptopa sprzed 5 lat jest tylko plyta z napisem notebook. Uruchomiłam system w trybie awaryjnym, w szybkim skanowaniu nie znalazło wirusów, teraz robie pełne skanowanie, dalej nic nie znalazlo. Nie mogę przywrócić systemu bo nie ma punktów przywracania, kompletnie nie wiem co teraz mam zrobić (tryb awaryjny też uruchamia się b. długo, ok. 15 minut).

Gość
komentarz
komentarz

programme hd tune zrob error scan oraz podaj smart czyli screena z zakladki health chyba ze jest pusta to crystaldisk info I screen

Gość
komentarz
komentarz

no I masz prowodera problemu - badsektor.

crystaldisk info to program nie zakladka :) sciagnij zobaczymy czy da sie wyeliminowac badsektora aczkolwiek nie sadze

Gość
komentarz
komentarz

wejdz w moj computer - kliknij prawym na dysk systemowy - wlasciwosci - narzedzia - skanowanie w poszukiwaniu bledow lub jakos tak , zaznacz oba okienka skanuj I napraw , pokaze sie ze wymagany restart do skanu zatwierdz I uruchom ponownie nastepnie czekaj az system uruchomi sie ponownie zacznie I skonczy skanowanie oraz naprawe

morela2112
komentarz
komentarz

wejdz w moj computer - kliknij prawym na dysk systemowy - wlasciwosci - narzedzia - skanowanie w poszukiwaniu bledow lub jakos tak , zaznacz oba okienka skanuj I napraw , pokaze sie ze wymagany restart do skanu zatwierdz I uruchom ponownie nastepnie czekaj az system uruchomi sie ponownie zacznie I skonczy skanowanie oraz naprawe

Ok, dziekuję, spróbuję tak zrobić.


Chyba zainstalowal mi sie w ten sposob nowy system, ale teraz dziala, tyle ze wszystkich plikow nie zdralam na poczty bo nie wiedzialam, ze to sie od razu nowe systemy będą instalowac, chyba na szczescie nic bardzo waznego tam nie bylo.

Gość
komentarz
komentarz

tym sposobem nie wgrywa sie nowy system :)

morela2112
komentarz
komentarz

Jak to? Wlaśnie mnie się wgral... tzn. wyskoczył jakiś bląd, error cala strona po angielsku, wcisnęłam continue i zacząl się nowy wgrywać... To ja nie wiem co ja zrobiłam.

Gość
komentarz
komentarz

tez nie wiem co zrobilas ale z tego co mowisz chyba recovery systemu :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.