x-kom hosting

Na pewno nie sprawi wam to trudności, dla mnie to ważne

madziak27
utworzono
utworzono

Cześć! Znam się na grafice tyle co typowa nastolatka, ale bardzo potrzebuję wiedzieć jak mogę uzyskać efekt jak na tym linku  https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/1016857_302808269863918_1815899256_n.jpg W jakim programie i za pomocą czego mogłabym to zrobić. Naprawde bardzo tego potrzebuję. Z góry strasznie dziękuję. Buziaczki. Pozdrawiam :)

 

MisiuGamer
komentarz
komentarz

Ja gorąco polecam GIMPA ;) Dobry w użytkowaniu i wiele opcji, co do zrobienia takiego to cóż, musiałbym się rozpisywać o co chodzi ;), efekt oczywiście jest do uzyskania.

leggo
komentarz
komentarz

W bardzo prosty sposób można uzyskać coś takiego w gimpie (lub w innym tego typu programie).

Używasz trzech warstw:

- na najniższej warstwie znajduje się tło (w tym przypadku obrazek ze zdjęciami),

- wyższa warstwa jest odpowiednio mniejsza, wypełniona białym kolorem i ma ustawione krycie na mniej więcej 80%,

- najwyższa warstwa, to warstwa z tekstem (już bez żadnych efektów).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.