x-kom hosting

BSOD Unity i Flash

CptWhite
utworzono
utworzono

Witam

Mam mały problem, otóż:

Jestem graczem i szukając nowych gier natrafiłem na tytuły Brick Force, Verdun itd. czyli gry na silniku Unity.

W momencie w którym włączam daną grę na Unity (i chyba również na Adobe Flash Player) wyskakuje mi BSOD.

Technical Information:

STOP:0X00000044(0X887231C0,0X000000EAE,0X00000000,0X00000000)

 

Specyfikacje mojej maszyny:

Procesor: AMD Athlon (tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.70GHz

RAM: 2 GB

System: Windows 7 x86 (32 bit)

Karta graficzna: nVidia GeForce 9600GT 512mb

 

Bardzo proszę o pomoc techniczną w tej sprawie

CptWhite

Youki
komentarz
komentarz

Spakuj wszystkie pliki z folderu minidump (Partycja systemowa>Windows>Minidump) i wrzuć na jakiś upload to sobie je sprawdzę. :)

Youki
komentarz
komentarz

Ciężki przypadek. Odinstaluj te programy, wyczyśc po nich rejestr oraz zainstaluj jeszcze raz. 

CptWhite
komentarz
komentarz

Przeinstalowywałem, ale nie czyściłem rejestru, jakbyś mógł to podeślij jakiś link albo coś co podpowie mi jak to zrobić... (Nieogar ze mnie :D)

CptWhite
komentarz
komentarz

Sterowniki aktualizowane dość nie dawno, przy okazji gry w Metro 2033 The Last Refuge (jakiś miesiąc temu) wątpię aby już jakaś aktualizacja wyszła.

Jeżeli nie zadziała 1 sposób to spróbuję z 2.

Youki
komentarz
komentarz

Ewentualnie jeśli to nic nie da, to możesz udać się do działu bezpieczeństwa i wstawić odpowiednie logi - ot, tak profilaktycznie. :)

  • Dobra wypowiedź 1
CptWhite
komentarz
komentarz

I tak nie wiem jak to zrobić, poza tym nie ma już rejestrów unity i flasha, nie było w ogóle, dodałem jedynie rejestr gry, najpierw się sterowniki ściągnął i przetestuję samo dodanie rejestrów, jeżeli to nie zadziała to przeinstaluję sterowniki, z góry dzięki za pomoc. Jeżeli to nie poskutkuje to napiszę tu znowu.


Ehh, przyznaję ciężki przypadek...

Update sterowników karty graf. nic nie dał.

Youki
komentarz
komentarz

OK, a próbwałeś na innych przeglądarkach czy także błąd występuje ? Tak w ogóle to z jaką używasz ? Masz w niej jakieś dodatki, wtyczki zainstalowane  ?

CptWhite
komentarz
komentarz

1. To nie są gry przeglądarkowe

2. Nie próbowałem

3. Używam Google Chrome

4. Dodatki: tviggr, Battlefield Heroes, Battlefield play4free

Youki
komentarz
komentarz

Myślałem, że na Unity są tylko gry w przeglądarce. 

 

W plikach minidump piszę, że błąd powodowany jest przez vmote.sys natomiast pierwszy raz się z czymś takim spotykam, jak i na internecie ciężko coś o tym czymś cokolwiek znależć.

SP1 masz zainstalowane ?

Rim
komentarz
komentarz (edytowane)

Pozwolę sobie się włączyć do tematu - Z  informacji  znalezionych w sieci  wychodzi,że może to być Virtual HID Device (myszka,klawiatura gamepad itp) sugeruje zrobić update sterowników do tego typu urządzeń jeśli masz możliwość 

ale....Ogólnie to zgadzam się z Youkim  Dobrze by było jakbyś   napisał w dziale "Bezpieczeństwo" i dasz wymagane logi (jak zrobić logi masz napisane w przyklejonym temacie u góry - nie jest to trudne)

CptWhite
komentarz
komentarz

Hmm vmote.exe? Mam takie coś na komputerze i brat mi to zainstalował więc spokojnie mogę to odinstalować.

Youki
komentarz
komentarz

To odinstaluj i sprawdż czy coś dało. :)

CptWhite
komentarz
komentarz

Odinstalowałem, dalej to samo, sprawdzę teraz, może coś się poprawiło...


Dalej wywala BSOD

Youki
komentarz
komentarz

Masz może płytkę z systemem Windows w celu wykonania naprawy systemu ?

Czasami może pomoc. ;)

CptWhite
komentarz
komentarz

Yyy chyba nie mam :D


Załatwię sobie i spróbuję reinstalować

Youki
komentarz
komentarz

Chodziło mi tylko o naprawę systemu z płyty głównej, nie reinstalacje systemu. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.