x-kom hosting

Najlepsze Teksty Ziomów(alek) Z Szkoły

lesny1993
komentarz
komentarz

Hmm moja klasa jest specyficzna :P

Mamy 2 pracownie komputerowe i w jednej od 6 tygodni nie ma neta. I kolega się sprzecza z nauczycielem kto ma patologię w domu :D

Ten sam kumpel ostatnio do jakiegoś ucznia:

-Twoja stara leczy się u Dr. Oetkera

-Twój stary prowadzi pociąg z Teleexpresu

xD

  • 4 tygodnie później...

Bom-Bi
komentarz
komentarz

Kolega źre chipsy na lekci i jakiś ktoś naskarżył... Facetka - Skąd masz te chipsy ?! Kolega - yy.. no... tu na ziemi leżały :D

Ten sam kolega wyskoczył z kibla przez okno i natychmiast klijentka podleciała i go zaczyna bluzgać to ten sie cofną i spowrotem wlaz do laźenki przez okno :D

Popek
komentarz
komentarz

Jest Winry, ja i taki Kamilek.

Winry sie pyta:

"Jaki masz procek"

Kamil patrzy tak na mnie i na Winry, było widać po jego minie że nie wie o co chodzi...

'1 gb Ram-u"

:D

Dzisiaj na polskim tacy dwaj napisali na tablicy:

"żym"

"drógi"

Oczywiście cała klasa w śmiech :haha:

dexter218
komentarz
komentarz

Gdy siedzieliśmy w klasie na przerwie wszedł jakiś koleś i coś mówi do mojego kumpla, kumpel nic nie rozumiał co on nadaje i wyjechał z tekstem : "Ty do mnie mówisz czy gnó^ paruje" :D

Dex35371
komentarz
komentarz

Hehe to moj kumpel ma brata ktory sepleni strasznie...

A z ciemy i glupi to mowimy mu zeby powiedzial chór a ze sepleni to R wymienil na J i wyszlo ...chu* xd :P

  • 1 miesiąc później...
heex307
komentarz
komentarz

U nas w klasie jest taki jeden chłopak, który zamiast wymawiać literę "R", mówi "Ł", tak samo ma nauczycielka z gegry. I na jednej z lekcji geografii, nauczycielka chciała wystawić oceny za jakąś kartkówkę. N-nauczycielka, K-kolega.

N-Dominik, któły masz numeł ?

D-Piełszy

N-Któły ?

D-Piełszy!!!!!

Taką mieliśmy z tego polewke xD Tak samo śmiesznie brzmi w jego ustach słowo rabarbar- łabałbał xD

darksear
komentarz
komentarz

Mój kolega w szkole jak i tak miał poprawkę z polskiego to do nauczyciela(był on rudy)

-Pan to chyba głową bigos mieszał :P

A jego kolega z klasy:

-Pan to niedługo umrze.

-Dlaczego?

-Bo panu głowa zaczyna rdzewieć :P

  • 3 tygodnie później...
Jakob
komentarz
komentarz

hehehe u mnie na leckcji kolezanka sie pyta:

-prosze pani kolczykowej ( nauczycielka ma na nazwisko olczykowa a my ja przezywamy kolczykowa )

moge isc do kosza??

- jesli sie zmiescisz oczywiscie xD

Lord HIrek
komentarz
komentarz

Kiedyś mieliśmy taką sytuacje w szkole[koleś od matmy nam to opowiadał(maniak komputerowy,ale spoko jest ;) )] że gdy nauczyciel dyktował zadanie do stojącego przy tablicy łepka :

N(nauczyciel):a kwadrat plus....

Z(ziomek): yyy???? :co:

N: no co weź obok narysuj kwadracik (joke) ;p

Z: hmmmm... ( zastanowił sie jeszcze chwilę i narysował go ;P )

N: yyyyyy ??? :blink::o

Dodam że koleś był w I kl LO ;p co stres robi z ludzi ;)

  • 1 miesiąc później...
de_aztec
komentarz
komentarz

Lekcja niemieckiego w zeszłym roku szkolnym. Hałas taki, że masakra, każdy krzyczy, robi co chce.

Nauczycielka wstaje, trzasnęła w stół i zaczęła głosić przemówienie, które zakończyła tekstem:

Może zaczniemy do siebie mówić idioci, debile itd? Na co kolega wstaje i do niej: Świetnie cipo.

Musielibyście tam być :D

djkraszinio
komentarz
komentarz

u mnie ostatniuo w roku szkolnym na lekcji PO kolega podnosi reke i sie pyta kiedy bedziemy dymać tą lalke co sie uczy na niej sztucznego oddychania kolesiowa z PO nie wiedziała co powiedziec bo ja zamorowało:D:D

gostek
komentarz
komentarz

-Mateusz to gej!

-Raczej gejsza....

xD

Ziomek: Kuba, ile kosztuje dorobienie klucza?

Kuba: yyy

Kumpel: Zalezy jak bardzo niedorobiony :P

lopez
komentarz
komentarz

pytamy sie kumpla jaki masz komputer, po czym on z dumą odpowiada: XP...

i nie żartował

bartox555
komentarz
komentarz

No tak samo moj taki kumpl . Jaki masz komputer chodzi mi o ram , procesor - A on sie chwile zastanowił i mówi Vista.

Na drugi dzień pytam sie ile ma ramu - ten zastanówka i odpowiada ,,Wiem mam 6 megabitów na sekundę" a ja polewka bo on to normalnie mówił

Albo na polaju [piękne czasy] Wyskakiwaliśmy przez okno i pozniej drugiego dnia nauczycielka do mnie Bartek twój tata wyskakuje przez okno ? Niee Dziadek xD

Albo na W-F . zioomek wychodzi na prowadzenie a drugi zioomek mu zabiera piłkę i mówi Faul ! xD

  • 4 tygodnie później...
Pajdek
komentarz
komentarz

Gość z Ukrainy uczył mnie kiedyś w podstawówce niemieckiego i zawsze beka z niego była, na jednej z lekcji kumpel do niego Dynamo Kijów to gówno nie drużyna, a Wisłą to jest drużyna :) a gość z łzami w oczach zaczął kopać kumpla plecak po całej klasie i poszedł z płaczem do dyrektorki, taki zły aż normalnie siny się zrobił.

Zjawa123
komentarz
komentarz

Mój kolega czasami tak odpowiada na pytania:

Spytać się możesz ******** Cię obchodzi.

Albo mój kolega do takiego feflona z którego zawsze mam polewę:

Słyszałem że w Jaka to melodia z głuchymi przegrałeś.

Dorcia do kolegi:

************* Bo u mnie to jest moment

Musielibyście usłyszeć tą Dorcię naprawdę niezła z niej polewka :D

// Nie tolerujemy takiego słownictwa na forum. Następnym razem będzie warn.

// NowakoV

Duban
komentarz
komentarz

Nauczycielka: Mądrością nie grzeszysz - do kumpla co nic nie kumał przy tablicy, właśnie odchodził do ławki

Kumpel: A Pani dupa urodą - jak już szedł.

Beka na maxa a ona albo nie słyszała albo nie chciała słyszeć ;)

Madmix
komentarz
komentarz

pytam zioma z klasy

JA-ile masz ramu w kompie?

Ziom-yyyyyy cooo?

JA-ile masz ramu w kompie?

Ziom- Dwa kilometry.

I potem to był łach na całą szkołę xD

  • 4 tygodnie później...
PaQre
komentarz
komentarz

To jeszcze nic.

Ja: Ej wciągałem Tabake heh

Kumpel: A jak się ćpa Tabake?? Strzykawką i w żyłe?

Ja nie mogłem przy nim,machnąłem ręką i poszedłem sobie.

Albo najlepsza sytuacja.

Ja sobie ide korytarzem z kolega a tu podchodzi do mnie taki koleś chory na padaczke i coś tam jeszcze.Zaczynamy się kłócić

Wystawia ręke pokazując pistolet i mówi:

-Noi co teraz,zastrzele Cię

Ja- Ehe...dawaj,i tak uciekne.

-Nie uciekniesz przedemną

Ja- A założymy się?

Ja sprint i do łazienki a ten za mną,ją się zamknęłem w kibelku a on wszedł na ten Pisuar(co się sika na stojąco) i zaczął skakać,w pewnym momencie usłyszałem huk,wychodze z kibla i patrze on wyłazi szybko.Ja też wyszedłem a ten tak Zapier**** że już go prawie nie było widać xD

  • 3 tygodnie później...
aXE
komentarz
komentarz

Wczoraj koleś: K-Kolega | P - Pani

K: Psze pani, nie odrobiłem pracy domowej.

P: Siadaj...

K: Nie spyta pani, czemu ?

P: Czemu ?

K: Bo musiałem z psem wyjść.

P: Przez cały dzień byłeś z nim na dworze ?

K: Nie, ale o 7 już na autobus musiałem iść.

To akurat było żałosne xD Ale pani mu zamiast kropki wstawiła pałe :D

Madern
komentarz
komentarz

Ja mam podobne. Koleś się spóźnił na lekcje 15 min i pani pyta:

-Czemu się spóźniłeś ?

-Bo nie zdążyłem odrobić lekcji

xD

I tak codziennie, najczęściej jest:

-bo kluczy zapomniałem

Duban
komentarz
komentarz

W zeszłym roku wychowawczyni mówi:

-Jeśli zaśpicie na autobus albo cokolwiek innego się stanie, że nie zdążycie na czas do szkoły to i tak macie odrazu iść na lekcje.

No to koleś raz spóźnił się na angielski (pierwszy w poniedziełek). Wszyscy czekają na dzwonek, bo zostało 5 min. do końca, a on wchodzi i z tekstem:

-Przepraszam za spóźnienie :haha:

Wszyscy beka z typa :D

fredwym
komentarz
komentarz

Na jednej lekcji muzyki nauczyciel się pyta kumpla co to jest opera. Kolega odpowiada:

- To jest taki wielki ładny budynek, w którym ludzie bardzo głośno się drą. Są też tam kible z kąd pan pije oczywiście.

Dostał pałę.

Jeszcze na innej lekcji muzyki nauczyciel się pyta, która godzina (zapomniał zegarka). Kolega wrzeszczt : PANA OSTATNIA!!!

fball
komentarz
komentarz

Ja raz na niemieckim siedzie z 5 kolegami bo u nas są tak ławki połaczone no i siedzimy siedzimy i patrze ławke dalej mój kumpel wyjmuje cos z plecaka i po chwili patrze cos leci w naszą strone , spadło na ławke a to był kondon XD ja szybko uciekam z kumplami i w brecht cała kasa XD

Psycholandia
komentarz
komentarz
Ja raz na niemieckim siedzie z 5 kolegami bo u nas są tak ławki połaczone no i siedzimy siedzimy i patrze ławke dalej mój kumpel wyjmuje cos z plecaka i po chwili patrze cos leci w naszą strone , spadło na ławke a to był kondon XD ja szybko uciekam z kumplami i w brecht cała kasa XD

To było niesamowicie śmieszne:P

A do tego teksty, aż boki zrywać;P

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.