x-kom hosting

Najlepsze Teksty Ziomów(alek) Z Szkoły

jarius
utworzono
utworzono

Mój kolega po ciężkim dniu położył się na plecaki, które leżały przed biologią. Przyszła koleżanka i zaczęła go kopać my się na nią dziwnie patrzymy - strzeliła tekstem - " Wiecie, leżących trzeba dowalić"

  • 3 tygodnie później...

Winry Rockbell
komentarz
komentarz

Odprowadzałyśmy koleżankę do domu i jednej z nich się plecak rozwalił i walnęła tekstem"plecak mi się rozchlał"

Gość
komentarz
komentarz

Ostatnio siedzimy z ziomkiem na religii w 1ławce, ksiądz chodzi po klasie i coś tam mówi a nagle kumpel do mnie po cichu:

Ziomek: - Ty, patrz jaki ksiadz ma krzywy łeb xD

Ksiądz: - Co prosze?! ( i tu popatrzył sie na niego takim "dziwnym" wzrokiem)

... chwila ciszy, ksiądz zaczyna znowu coś tam mówić a kumpel wyskakuje (po cichu) z textem

Z: - Skur*&^n wszystko słyszy...

K: ... chciałeś coś jeszcze powiedzieć? :D

Także mały przypał kumpel zaliczył ale beka była konkretna :P

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Przychodze do szkoły po nieprzespanej nocy, a kumpel wyjechał z tekstem:

Wyglądasz jakby Cię diabeł zgwałcił.

bakus1989
komentarz
komentarz

To to jeszcze nic .. sluchajcie

Lekcja Histori bylem w 2 klasie Gimanzjum... no niestety moja klasa (najgorsza w calej szkole) nie miala dobrej reputacji i zachowania na lekcjach trwal sajgon.Lekcja byla prowadzona dla 2,3 ucznowi siedzacych w pierwszej lawce.Reszta klasy robila co chciala (brakuje mi tych czasow) dobra przejdzmy do rzeczy:

siedzialem z kolega ksywa :" RUDY " to po rudych wlosach.Zucalismy cala klase papierkami obslinionymi tak zeby sie przyklejaly.Dobra nauczycielka przykukala ze Rudy zucil .. podeszla do niego i kazala mu cala klase sprzat a naprawde bylo tego duzo ... jak to Rudy ocywiscie klotnia na MAX <lol2> .. ta podchodzi i go za kamizelke zlapala i prowadzi do woznego po szczote... na to on zdejmuje kamizelke i nauczycielka zostaje trzymajac sama kamizelke :) .. podeszla do biurka tlumaczac dlaej temat dla 2 osob siedzacych na przeciwko niej.Niestety Rudy nie mogl wytrzymac ze mu zabrala kamizelki postanowil sie zemscic .. zaczol tanczyc i spiewac (poezja prawdziwa beka jak h*j) nie pomagaly prosby aby usiadl w lawce.. Po 10 min tanca Rudy sie wkurzyl ze niezwraca juz na niego uwagi no i teraz NAJLEPSZE !! ... Wypiol sie zdjal spodnie i pokazal jej GOLÄ DUPE !! (jakbyscie to zobaczyli to byscie mieli beke) i sie zaczelo... NAuczycielka sie poplakala i po dyrka poleciala.. Przychodzi dyrek no i oczywscie HAlt zabral go do siebie.. zostal zawieszony na tydzien i w obecnosci calej klasy musial przeprosic pania nauczycielke... zamiast powiedziec ze juz nie bede tak robil to powiedziaL : "przepraszam za moje zachowanie i nie bede juz pokazywal pani DUPY" LOL .. znowu beka.. Poprostu jaja jak berety :)

Dex35371
komentarz
komentarz

Mój kolega narabiał co dzień super teksyt jak np.

Pistolet na kapiszony - Pistolet na korniszony

Raper - Rapowiec

Siewca - Siewica

Taki idiota a najlepiej moja kumpela :

-Ja : Jakigo masz procka ???

-Kolega : Celerona ,a ty ?

-Kumpela : Cwelerona co to jest ???

U nas to byli idioci....

Kamik47
komentarz
komentarz

B - Babka od polskiego

K - Kolega

B: Co bylo dzis na zadanie?

K: Przeczytac CKM od poczatku do konca, z dokladnym omowieniem wszystkich ilustracji i chyba rozprawke pani z tego kazala napisac.

B: yyy (nie wiedziala co powiedziec chyba <lol2>

--------------------

Albo ostatnia shiza na muzyce, bo gosc cos do mnie ze mam 1 za zeszyt a ja do niego "jak to kurwde 1?" i zaczelo sie pieklo, po lekcji czekalem na niego on tak Walnal drzwiami z calej sily az sie futryny zatrzesly i mowi:

"Tak to mnie jeszcze nikt nigdy nie wk****...Albo ty wypie***** z tej szkoly albo ja... To jest szczyt bezczelnosci gowniarzu"

A ja yyy ;)

--------------------

Albo qmpel wczoraj zadzwonil na policje i tak "aaaa jezuuu żule mnie kopia"

Nie wiem czy to smieszne ale taka byla jazda ze w glowie szumi THC:D

marx
komentarz
komentarz
Wypiol sie zdjal spodnie i pokazal jej GOLĄ DUPE !
Chamstwo...
przepraszam za moje zachowanie i nie bede juz pokazywal pani DUPY"
Jak wyżej...

Nie ważne jak byscie opisywali, i tak to nie odda śmiesznosci tych sytuacji.

Kamik47
komentarz
komentarz
Nie ważne jak byscie opisywali, i tak to nie odda śmiesznosci tych sytuacji.

Zgadzam sie... bo tylko jak sie tam jest i sie to czuje to jest to smieszne;P

Popek
komentarz
komentarz

Dzisiaj była polewka w szatni :D

A więc tak byłem ja, Mateusz, Winry i Marta.

A nagle Mateusz mówi do Marty "Weź wyślij mi twoje zdjęcie na komórke bo zbieram pokemony". Wszyscy oczywiście w śmiech.

Troche czasu minęło wszyscy się przebierają, Marta wychodzi z szatni, a Mateusz chciał nam powiedzieć co chciał jej powiedzieć :D

Ale nie powiedział bo by się pani poskarżyła. A ona podsłuchiwała :D

Weszła z błyszczykiem i powiedziała do Mateusza "Zaraz wsadze ci ten błyszczyk w du*e!"

Ja i Winry mieliśmy polewke :D Ja oczywiście zwyłem się ze śmiechu a ona ledwo co na nogach stała :haha:

rcwawa
komentarz
komentarz

u mnie dzisaj na wf byla wolna lekcja, nauczyciel przeglada dziennik patrzy na uwagi itp. doszedl do adresow i numerow tel i zaraz sie pyta

-michal czy numer do twojego taty to 997

Kamik47
komentarz
komentarz

To u nas ziom mial przewalone i wychowawczyni sie pyta

- jaki jest numer telefonu do twoich rodzicow!!

- zaztrzezony !!!!!

nie wiem dlaczego nie sprawdzilas w dzienniku, ale ja zkitralo jak to uslkyszala xd

vegas044
komentarz
komentarz

Raz kumpel podszedł do nauczyciela i pyta: "CZY MOGĘ POPRAWIĆ PAŁĘ ???" ( i w tym samym czasie zaczął rozpinać rozporek)

Cała klasa umarła za śmiechu wtedy :w00t:

  • 3 tygodnie później...
aXE
komentarz
komentarz

Mój kolega mówi na Playstation (Plejstejszyn) - Plejtejszyn :)

Hamburger - Hambugen

Piwnica - Pipica

Bagażnik - Babaznik

Inny kolega robi taki super triki szczęką :) Przechyla na prawą stronę :) ":/"

Na lekcji jeden chłopak po nowym roku "w 5 klasie" puścił petardę w klasie ;) a jak pani sie spytała co to to powiedział , że to linijka pękła :)

Mucios
komentarz
komentarz

Mowi kumpel do kumpla ktory miał plame na bluzie:

K: o z taką plamą na bluzie to ty żadnej laski nie wyrwiesz

a on mu na to:

Laski to ty nie wyrwiesz z takim ryjem :lol: :lol:

Popek
komentarz
komentarz

Albo... to było w V kl. Na matematyce :haha:

Panie kazała przeczytać zadanie z podręcznika takiemu Tomkowi R. :P

Niektórzy z mojej klasy to kaleki w czytaniu. No dobra.... W poleceniu było napisane "Oblicz sprytnie"

A Tomek "Oblicz sprytanie" :D

I oczywiście polewka na sali :hyhy:

Kamik47
komentarz
komentarz

- Wie pani co? brzydka pani jest!

Babka wziela torebke i wybiegla z klasy <lol2>

  • 1 miesiąc później...
Patryk242
komentarz
komentarz

Mój kolega rzucił w drugiego TĘPERÓWKĄ a ten debil przyrabal mu krzeslem pozniej rzucil w nauczycielke lawka a sam uciekl ze szkoly na drugi dzien sie spoznil juz wychowawca na niego czekal a on umies i idzie przez korytarz.Wychowawca go zlapal chodz do psychologa A co ma pan jakies problemy bo u mnie w porzadku.Co zrobiles wczoraj na lekcjiNic Jak nic a lawka i krzesloAcha zapomnialem mialem w kieszeni nuz bym przynajmien nie niszczyl wlasnosci szkoly On jest W klasie VNauczycielka:Co ty wyprawiasz Kolega:NicN:Z kąd masz zapalniczke K:Ze sklepu N:oddaj mi jaK:A co niestac paniaN:Ide po wychowawce (Nauczycielka wyszla za drzwi)K:ale bedzie smiesznie(podpalil kwiatka uschlego a pozniej swoj zeszytDalej nie musze opowiadac co sie dzialo Ale policji nie bylo To jest klasa V i ten sam chlopak co wyzej

mis456
komentarz
komentarz

Mój kolega włożył głowę w kratę w szkole i nie mógł wyjąć. To dopiero polewka była. Nawet nauczyciele na początku się śmiali.

Ten sam zapytał się pani od polskiego czy jest polonistką.

Tego nie da sie opowiedzieć

Alherein
komentarz
komentarz

Idiota który nie zdał i niestety doszedł do mojej klasy wyciąga butelkę z piciem i mówi wprost do siostry na religii

"Zdrówko parówko"

po czym kieruje butelkę do ust i wypija pewną ilość wody. :)

tofik177
komentarz
komentarz

kilka osób w tym nasz profesor graja w gry typu lineage metin itd..

wchodzi sor do klasy z husteczką w łapie kaszlac mówi :

-szlak by tą grype ale zero agresji

na to kumpel

- sor widze ma +10 do smarkania i -6 do koncentracji

kieeedys jak byłem jeszcze w technikum pierwsza lekcja religii z nowym ksiedzem:

wszyscy się drą nikt nie słucha ksiadz sie drze na nas wiekszość olewka..

2 lekcja podobnie

3 lekcja groził nam dyrektorem

od czwartej lekcji do konca semestru siedział i czytał sobie ksiazki my robilismy co sie chciało byle było w miare cicho

w nastepnym semestrze maielismy zajecia z katechetą vice dyrektorem ;/

Winry Rockbell
komentarz
komentarz

Dzisiaj było mocne :D

Na pryrodzie:

Pani: Co to jest piorunochron, Bartek?

Bartek: Piorunochron to takie coś z takim czymś...

:haha:

pawel.soltysiak
komentarz
komentarz

Mój kumpel w ramach protestu na PO wydał bojowy okrzyk : "Śmierć samobójcom, bezdomni do domu" :D polewa była niezła

Kyren
komentarz
komentarz

1 lekcja religi,pani opowiada jakas historie z Bibli i nagle zapadla cisza moj kolega podnosi reke i sie pyta pani

"Czy Jezus byl murzynem?" cala klasa w beke

Popek
komentarz
komentarz

Ja pamiętam że coś takiego palnąłem:

Gadamy z kolegą, że ma sobie kupić kamerke internetową.

- Weź sobie kup jakiegoś porządnego Logitecha, taka na lapka i przypniesz.

A tak sie złożyło że on ma monitor CRT :D:haha:

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.