x-kom hosting

Tablet 400-700 zł

redzik32
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

 

Potrzebuję tabletu głównie do intenetu.

 

Czego oczekuje

- 7-10 cali

- dobre WiFi które nie traci co chwile zasięgu

- dobra bateria ( Dla mnie to minimum 5 godzin ogladania filmów )

- wsparcie flash ( filmy online )

- 24 miesiace gwarancja

- dobra przednia kamera do Wideo rozmów

 

Mile widziane

- dobre szkło

- IPS

- USB 2.0

 

 

I jeszcze sie zastanawiam nad Samsungiem galaxy tab 2.7.0 Opłaca się go jeszcze kupować ? 7 cali ale jednak markowy.

Poz.

 

 

 

redzik32
komentarz
komentarz (edytowane)

Ok. Znalazłem sam :P

Teraz pomoglibyście który wybrać.

 

GoClever Tab R974.2

GoClever R105BK

Kruger KM1010

Youki
komentarz
komentarz

Galaxy Taba sobie odpuść.
Bedziesz intensywnie grać w gierki ma tablecie ?

redzik32
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie. Do gier służy mi blaszak :D No może w ninja fruit pogram z kobitką :P

Youki
komentarz
komentarz

W takim przypadku podany wyżej Kruger&Matz spokojnie powinien Ci wystarczyć.

redzik32
komentarz
komentarz

tylko nie rozumiem jednego. W testach wypadł najlepiej pod wzgledem bateri. A niektórzy ludzie w opiniach narzekaja. I teraz czy trafiaja sie sztuki ze slaba bateria czy to jest tak jak z telefonami. Trzeba naladowac i rozladowac pare razy zamim zacznie działac jak powinna, a ludzie pisza po dwoch uruchomieniach.

Youki
komentarz
komentarz

Trzeba naladowac i rozladowac pare razy zamim zacznie działac jak powinna, a ludzie pisza po dwoch uruchomieniach.

Takie czasy już raczej mnieły... 

 

Wiadomo, jak ustawisz jasność wyświetlacza na 100% to wtedy znacznie szybciej bateria się rozładuje. :)

redzik32
komentarz
komentarz (edytowane)

W testach na max jasności 7 godzin, na min 12 godzin. To jest dobry wynik jak na niskobudżetówki.

Kurcze ale gdzie go dostać.

wodzirej
komentarz
komentarz

Z tabletów do 700 zł warto też wspomnieć o Navroad Nexo 3g z 7 calowym ekranikiem. Ma dobry procek i dobrą baterię, a to chyba najważniejsze przy wyborze tableta.

redzik32
komentarz
komentarz

Kurcze tyle tego badziewia że nie wiadomo co wybrać. Chyba się zdecyduje na tego goclevera r106. Niedrogi a na jaką sztukę trafię to zobaczymy. Przy tabletach za 800-900 zł jest dokładnie to samo. Trzeba trafić na dobrą sztukę, więc po co przepłacać.

R106 kosztuje ok 550-570 zł. Może jakaś alternatywa ? w 10calowcach ?

Jeszcze mnie korci 8 calowy Modecom Freetab 8014.

Z 7calowców zrezygnowałem. Za mały ekran. Po co mi 2 smartfony.

Youki
komentarz
komentarz

Ten Freetab to klon Ondy V812 z dość średnia baterią.
Możesz jeszcze pomyśleć o Vido N80RK za ok 650 zl nowe na allegro są, a jest to dobry tablet. ;)

redzik32
komentarz
komentarz

nic na gwarancji 12 miesięcy. Chciałbym poreklamować trochę dłużej :D

redzik32
komentarz
komentarz (edytowane)

Kupiłem tablet r106 i poszedł od razu do wymiany :(

  • 2 miesiące później...
Dżony2
komentarz
komentarz

Z tabletów do 700 zł warto też wspomnieć o Navroad Nexo 3g z 7 calowym ekranikiem. Ma dobry procek i dobrą baterię, a to chyba najważniejsze przy wyborze tableta.

 

Zdecydowanie jak do takiej puli pieniędzy. Tu ci kolega podesłał wersje 7 calową, ale są też 10 calówki przy czym cena oscyluje w okolicach 1000 zł.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.