x-kom hosting

problem z nagraniem płyty

magdzia55
utworzono
utworzono

Witam serdecznie. Zaczne od tego że zawsze nagrywałam płyty z plikami mp3 na starym stacjonarym komputerze i potem odtwarzałam je w  samochodzie, używam do tego programy CDburner. Pół roku temu wyprowadziłam się i korzystam z dwóch laptopów: jeden jest 5 letni, drugi kupiony w tym roku. Na dwóch laptopach nagrywałam płyty w ten sam sposób i żadna płyta nie działa mi w samochodzie ( mam 2 samochody i w dwóch nie działa). Nagrywam w taki sam sposób, tym samym programem. Próbawałam nagrywać we wszystkich możliwych prędkościach i żadna nie działa. Natomiast gdy odwiedzam rodzinne strony i nagrywam płyte na starym komputerze wszystko działa. Czy może ktoś mi wytłumaczyć o co w tym chodzi;p??

  • 4 tygodnie później...

MBrother
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja miałem taką przypadłość z napędem LG, dokładnie to samo się działo (radio Clarion), pomogła wymiana nagrywarki na inną :)

Może spróbuj ponagrywać w różnych trybach (Track-at-once, disc-at-once) nagrywanie ISO.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.