x-kom hosting

Dziwny problem z czytnikiem

Sz4k4l
utworzono
utworzono

Witam wszystkich,

 

Zaobserwowałem dziwny problem z moim napędem dvd - Kumpel pożyczył mi Wiedźmina 2 (oryginalna wersja żeby nie było ;p). Chciałem go sobie zainstalować ale w połowie instalacji wyskakuje problem z czytaniem danych (CRC). Próbowałem dane kopiować na kompa z poza instalatora lub tworzyc obraz płyty zeby jakos to obejsc - zawsze wyskakuje ten sam błąd. Jednak kiedy użyłem laptopa mojego taty - żeby skopiować dane z płyty na której wyskakują błędy, to wtedy wszystko działa bez zarzutów. Po ponownym przegraniu już skopiowanych danych na twardziela w moim pc, wszystko śmiga. W związku z tym zastanawiam się, czy może mój napęd jest uszkodzony, ma nieaktualne sterowniki czy coś. 

Moglibyście mi podpowiedzieć o co może chodzić ??

 

 

Pozdro :)

  • 2 tygodnie później...

Tomasz4688
komentarz
komentarz

Zawsze w tym samym miejscu wyskakuje błąd??

 

Ile lat ma ten napęd? Moze po prostu sie juz zużywa...

  • 3 tygodnie później...
MBrother
komentarz
komentarz

Jeśli najpierw próbowałeś w DVD-ROM a potem w nagrywarce DVD to możliwe, ponieważ nagrywarki mają sporo lepszą korekcję błędów, od zwykłych napędów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.